FOX TV'nin iddialı dizisi reytinglere yenik düştü! Kanaldan acil final kararı geldi

Kusursuz Kiracı dizisiyle fırtınalar estiren FOX TV bir başka dizisine ise final kararı aldı.

FOX TV'nin iddialı dizisi reytinglere yenik düştü! Kanaldan acil final kararı geldi
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2022 14:30

Yeni sezon artık TV ekranlarında başladı. Reyting rekabeti ise şimdiden kızıştı. Kanallar ise reytingleri iyi gitmeyen dizilere peş peşe final kararları vermeye başladı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan bir dizi için final kararı verildiği öğrenildi. Gelen bilgilere göre final yapacak dizinin yerine FOX TV'nin başka bir dizi hazırladığı da iddia edildi.

İŞTE FOX TV EKRANLARINDA YAYINLANAN FİNAL YAPACAK DİZİ

Yeni sezon için hazırlanan “Kusursuz Kiracı” dizisinin salı gününde yayınlama kararı alınmıştı. Kusursuz Kiracı nedeniyle FOX “Senden Daha Güzel”i cumartesi akşamına almıştı. Cemre Baysel ile Burak Çelik’i buluşturan dizi geçen yeni gününde düşük reyting aldı. Tv100’ün haberine göre; bu gelişmenin ardından Senden Daha Güzel dizisi için final kararı alındı. Bu yaz özellikle youtube izlenmeleriyle rekor kıran dizi 17 Eylül’de ekrana gelecek 14. bölümüyle ekrana veda edecek.

Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Şafak Pekdemir’i buluşturan diziyi son olarak Ersoy Güler yönetiyordu

İKİ DİZİ DE DEVAM EDECEK

Öte yandan yaz dizisi olarak başlayan Tozlu Yaka dizisiyle Kusursuz Kiracı dizisi ise ekran yolculuğuna devam edecek.

Yasak Elma dizisinin ise bu sezon final yapacağı öğrenildi. Yani başka bir deyişle altıncı sezon Yasak Elma dizisinin son sezonu olacak. 

Kaynak: TV100.COM

İlgili Haberler