Show TV'nin Bahar dizisinde işler karıştı; Büyük bir gizem daha çözüldü

Timur ve Rengin hastane odasında sarılırken, odaya Aziz Uras girdi ve babasının gizli ilişkisini tesadüfen öğrendi. Yaşanan bu gelişme üzerine büyük gizem çözüldü.

Show TV'nin Bahar dizisinde işler karıştı; Büyük bir gizem daha çözüldü
Yayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2024 19:38

Hastane odasında yaşanan beklenmedik gelişmeler, Timur ve Rengin'in hayatında büyük bir dönüm noktası oluşturdu. Aziz Uras'ın odalarına girmesiyle birlikte, babasının gizli ilişkisi ortaya çıktı ve uzun süredir devam eden bir gizem son buldu.
 

Bu olay, aile içinde büyük bir şok etkisi yarattı ve uzun zamandır sürmekte olan belirsizlik son buldu. 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Televizyongazetesi.com'daki habere göre; Timur ve Rengin hastane odasında sarılırken, odaya Aziz Uras girdi ve babasının gizli ilişkisini öğrendi. Bahar ise ameliyata girerken ondan neden özür dilediği konusunda Rengin’le yüzleşti ama Rengin’den aldığı yanıtları samimi bulmadı ve kuşku duymaya devam etti. Aziz Uras, gördüklerini anlatmak için annesinin yanına gitti fakat Bahar’ın aniden burnu kanayınca susmayı tercih etti. Bahar’ın hastalığının yeniden nüksetmesinden endişelenen Aziz Uras ve Evren, Bahar’la yakından ilgilendi. Bahar’ı stresten uzak tutmak isteyen Evren, bu konuda Çağla’yı da uyardı ve Bahar’ı şüphelerinden arındırmasını istedi.

Aziz Uras’a yakalanan ve hastaneden apar topar taburcu olan Rengin ise Parla ile yüzleşti. Fakat Parla geri adım atmayınca Rengin, gerçekleri Bahar’a söylemesi için Timur’a baskı yaptı. Her açıdan köşeye sıkışan Timur, sonunda Bahar’la konuşmaya karar verdi ama Aziz Uras’tan Bahar’ın tahlil sonuçlarının kötü olduğunu öğrenince Rengin’le ilişkisini açıklamaktan vazgeçti.

Reha Hoca’nın bölüm toplantısında Rengin’in Amerika’ya taşınma kararını açıklamasıyla hem Timur hem de Bahar şok oldu. Bu ani karar, Bahar’ın şüphelerini iyice artırdı. Haberi duyan Timur ise kendine yeni bir hayat kurmaya karar veren Rengin’i aradı ve Parla’yla bağ kurabilmek için beraber yemeğe çıkmak istedi. Artık her şeyi, herkesin öğrenmesini isteyen Parla, Umay’a haber verdi ve yemekte ele ele tutuşan Timur ve Rengin’i Umay yakaladı. Timur ise panikle Aziz Uras’tan yardım istedi ve Aziz Uras kardeşi Umay’la konuşup bu sırrı neden saklamaları gerektiğini anlattı.

bahar9-rengin-ecemozkaya-001.jpg

Timur, Rengin’in meydan okumasından sonra Peran Vakfı Bağış Gecesi’ne Bahar gelmesin diye ona nöbet yazdı ama Çağla ve Seren’in desteğiyle Bahar, yerine bir başkasını buldu ve hep birlikte geceye hazırlandılar. Bahar geceye hem enerjisiyle hem de güzelliğiyle damgasını vurdu. Aralarında soğuk rüzgarlar esen Aziz Uras ve Seren’i bir araya getirmek için plan yapan Bahar ve Evren, ikiliyi dansa kaldırdı ve eş değiştirip birlikte dans ettiler. Hem bu anlara şahit olan hem de Doruk’un Bahar’a yaptığı serenadı dinleyen Timur, kıskançlıktan küplere bindi.

Bahar’ın şarkısı ve herkesi kendine hayran bırakan neşesi ise hem Timur’u hem de Evren’i çok etkiledi. Geceye ayak basan Rengin’i görünce yolun sonuna geldiğini anlayan Timur, kendini sahneye attı. Geceye katılanların huzurunda Bahar’dan özür dileyen ve Bahar’ın eşi olduğu gerçeğini açıklayan Timur, “Bahar Yavuzoğlu, lütfen beni affet! Sen benim hayatımın aşkısın…” sözleriyle herkesin gözü önünde Bahar’ı öptü!

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” her salı saat 20.00’de Show TV’de!

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Ulusalpost.com'un edindiği bilgilere göre; Bahar dizisi Haziran ayında sezon finali yapacak. Yeni bölümler ise Eylül ayında ekranda olacak. 2.sezonda Bahar dizisinin kadrosuna yeni isimlerin katılması bekleniyor.