Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde beklenmedik değişiklik! Seyirci isyan edecek...

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin merakla beklenen yeni sezonunda yapılan değişiklik seyircisine isyan ettirecek. İşte, Kızılcık Şerbeti 2. sezonda izleyiciyi bekleyenler;

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde beklenmedik değişiklik! Seyirci isyan edecek...
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 00:45

Show TV ekranında yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen 'Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon hazırlıkları devam ediyor. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen ve Doğukan Güngör'ün başrolünde yer aldığı Gold Film imzalı 'Kızılcık Şerbeti'nin merakla beklenen 2. sezonda yapılan değişiklik izleyicisine isyan ettirecek türden oldu. 

NURSEMA'NIN TALİHSİZLİKLERİ DEVAM EDECEK

Halk TV'de yer alan habere göre; Sina Koloğlu, Kızılcık Şerbeti’nde yeni bir aşk doğacağını yazdı. Bu sezonun da flaş dizisi olmaya aday Kızılcık Şerbeti'nde yeni bir aşk doğacak gibi. Bu durum bakalım izleyici nezninde nasıl bir karşılık bulacak. Nursema'nın hayatına hem zengin, hem entel, hem de muhafazakar, Erdoğan (Kayra Şenocak) giriyor.

cscsdcd-002.jpg

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

O bütün sezon bizleri bağlayan ve büyük emekler sonucu sonucu evliliğe giden Umut - Nursema birlikteliği bitecek mi? Dedim ya izleyici yeni sezonda şahit oldukları karşısında hop oturup, hop kalkacak gibi. Bu arada Alev eski aşkı Rüzgar (Yiğit Kirazcı) ile karşılaşsa da kalbinden 'Apo'yu atması mümkün olmayacak. Abdullah Bey ile Alev yeni sezonda sürpriz yapabilir.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan