Show TV'nin merakla beklenen 'Sandık Kokusu' ve 'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin yayın günü belli oldu

Show TV, Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı 'Sandık Kokusu' ve Deniz Baysal ile Devrim Özkan'ı buluşturan 'Ne Gemiler Yaktım' dizisi için geri sayım başladı. Merakla beklenen iki yeni dizinin yayın günleri belli oldu.

Show TV'nin merakla beklenen 'Sandık Kokusu' ve 'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin yayın günü belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2023 22:25

Show TV geçtiğimiz hafta merakla beklenen iki yeni dizisinin ilk tanıtımlarını yayınladı. Yıldızlar geçidi kadroları ve etkileyici hikayeleriyle dikkat çeken 'Sandık Kokusu' ve 'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin yayın günü belli oldu. 

adsiz-002.png

'Sandık Kokusu' ve 'Ne Gemiler Yaktım'ın Yayın Günü Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV “Aile” ve “Kızılcık Şerbeti”nin ardından iki yeni diziyi daha ekrana getirmeye hazırlanıyor. O3 Medya imzalı “Sandık Kokusu” Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili’yi buluşturdu. Yeni bir değişiklik olmazsa dizinin planlanan yayın tarihinin 30 Kasım Perşembe günü olacağı konuşuluyor.

adsiz2-003.jpg

Show TV’nin Salı akşamları yayınlanan Aile dizisinin yapım şirketi Ay Yapım’ın Deniz Baysal ve Devrim Özkan’ı buluşturan yeni dizisi “Ne Gemiler Yaktım”ın da pazartesi akşamları yayınlanması planlanıyor.
 

Etiketler :