Show TV'nin yeni dizisi 'Sandık Kokusu'nun yayın tarihi belli oldu

Show TV'nin Özge Özpirinçci ile Demet Akbağ'ı buluşturan yeni dizisi 'Sandık Kokusu'nun afişi yayınlandı. Tanıtım fragmanıyla beğeni toplayan dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Show TV'nin yeni dizisi 'Sandık Kokusu'nun yayın tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2023 18:09

Show TV'nin O3 Medya imzalı merakla beklenen yeni dizisi 'Sandık Kokusu'nun afişi yayınlandı. Özge Özpirinçi ile Demet Akbağ'ı buluşturan dizi, daha önce yayınlanan tanıtım fragmanıyla büyük beğeni toplamıştı. Yayın tarihi ileriye alınan diziden beklenen haber geldi. 

'Sandık Kokusu'nun Yayın Tarihi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Sandık Kokusu” dizisi merakla bekleniyor. Özge Özpirinçci ile Demet Akbağ’ın başrolünü oynadığı dizinin afişi yayınlandı. 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak dizide Özge Özpirinçci, Demet Akbağ’a başrolde Metin Akdülger ve Necip Memili eşlik etti.

adsiz.png

Melis Civelek ve Zeynep Gür‘ün yazdığı dizinin kreatif danışmanlığını Zeynep Günay‘ın yapıyor. Nezaket Coşkun‘un yönettiği “Sandık Kokusu”nda 3 çocuk annesi ''Karsu'' ve ailesinin başlarına gelen talihsiz bir olay sonrası yaşadıklarını etkileyici bir anlatımla ekrana taşınıyor.

Etiketler :