Süperstar Ajda Pekkan Show TV'nin fenomen dizisiyle setlere geri dönüyor

'Süperstar' lakaplı pop müziğin efsane ismi Ajda Pekkan setlere dönüyor. Yıldız ismin Show TV'nin fenomen dizisine konuk olacağı ortaya çıktı.

Süperstar Ajda Pekkan Show TV'nin fenomen dizisiyle setlere geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2023 16:26

Müzik kariyerinin yanı sıra birçok filmde rol alan Süperstar Ajda Pekkan setlere geri dönüyor. Son olarak 2001 yılı yapımı 'Şöhret Sandalı' adlı sinema filmiyle seyirci karşısına geçen Pekkan, bu kez bir dizide yer alacak. Ünlü sanatçı Show TV'nin fenomen dizisine konuk oyuncu oldu. 

adsiz2-003.jpg

'Kızılcık Şerbeti'ne Yıldız Yağıyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızılcık Şerbeti dizisi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Birçok ünlü isim de dizinin tutkunları arasında yer alıyor. Bu Cuma dizide “Dilruba” karakteriyle Farah Zeynep Abdullah bir bölüm konuk olacak. 

adsiz-002.png

Geçen sezon dizide şarkısı da çalınan Ajda Pekkan sevilen diziye konuk olacak ve Kıvılcım’ın (Evrim Alasya) program sunduğu kanalın yılbaşı eğlence programına konuk olacak. Pekkan, geçen sezon diziye RTÜK cezası verildiği günlerde sahne aldığı mekanda kendisini izlemeye gelen dizinin Fatih’i Doğukan Güngör’le sohbet etmiş ve sahneden sansür kararını kınamıştı.

Etiketler :