Tozlu Yaka dizisinin hayranlarına müjde! Yeni dizi başlıyor

Final yapmıştı.. Yayınlandığı her bölümde fırtına gibi esen FOX TV dizisi Tozlu Yaka dizisinin yönetmeninden yeni dizi...

Tozlu Yaka dizisinin hayranlarına müjde! Yeni dizi başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 26 Şubat 2023 02:36

FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka dizisi yaz sezonunun bilindiği gibi en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. 

Tozlu Yaka dizisi özellikle Z kuşağı tarafından çok beğenilmişti. Dizinin reytinglerinin iyi gitmesi üzerine dizi normal sezona taşınmıştı.

FOX TV, Tozlu Yaka dizisini tadında bırakarak erken final kararı vermiş ve bu durum dizinin hayranlarını çok üzmüştü.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Tozlu Yaka dizisinin yönetmeni yeni bir dizi çekimi için kolları sıvadı.

Tozluyaka'nın yönetmeni Semih Bağcı yapımına NTC Medya'nın, yapımcılığına ise Mehmet Yiğit Alp ve Fatih Aksoy'un imza attığı "Safir" adlı dizinin hazırlığını yapıyor.

Tozluyaka dizisinin başarılı yönetmeni Semih Bağcı, yine aynı yapım şirketiyle yeni dizi hazırlığında… Projenin kod adı “Safir”…  Çekim mekanı olarak başta Hatay ve Adana’nın düşünüldüğü dizinin yaşanan deprem felaketinin ardından Kapadokya’ya taşınması gündemde…

semih-1.png

Senaryosunu Gül Abus’un yazdığı dizide Gülsoy ailesinin fertlerinin etkileyici hikâyesi ele alınıyor. Dizi adını evin ortanca oğlu Yaman’ın annesi Gülfem’in safir yüzüğüyle müştemilatta yaşayan ailenin şoförünün kızı Feraye’ye çocuk yaşlarda evlenme teklifi etmesinden alıyor.