TRT1 ''Yürek Çıkmazı'' dizisi için beklenmedik transfer! Dizi hayranları da şaşırdı

TRT1'in iddialı yapımlarından biri olan Yürek Çıkmazı dizisinin kadrosuna bir ismin daha katılacağı öğrenildi. O ismin kim olacağı merak edilirken Ulusalpost.com, TRT1 dizisine Selen Öztürk'ün katılacağını öğrendi.

TRT1 ''Yürek Çıkmazı'' dizisi için beklenmedik transfer! Dizi hayranları da şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2023 01:45

Son dönemde TRT1 ekranlarında yayınlanan diziler izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yürek Çıkmazı dizisi de kanalın en iddialı dizilerinden biri.

ojr4h-1675586449-0894.jpg

Yayına girdiği günden itibaren her hafta büyük bir beğeniyle seyredilen Yürek Çıkmazı ailesine 1 oyuncu daha katıldı. 1 Kasım'dan beri yayın faaliyetine devam eden ve Atike Hınçlıer'in 'Yürek Çıkmazı' isimli kitabından uyarlanan Yürek Çıkmazı'na Selen Öztürk'te dahil oldu.

DİZİNİN ZENGİN KADROSU GENİŞLİYOR

Serdar Gözelekli'nin yönetmenliğinde çekimleri yapılan Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı’nda Selen Öztürk'ün üstleneceği rol peki ne olacak?

Ulusalpost'un edindiği bilgilere göre dizide ‘Kader’ karakteriyle ekran önüne çıkacak olan Selen Öztürk, burada Mesut Akusta’nın oynadığı Yılmaz karakteriyle partner olacak.

trt1-dizisi-yurek-cikmazina-saskina-ceviren-transfer-selen-ozturk-renk-katacak-1675586375-4235.jpg

NEFES KESECEK BÖLÜMLER GELİYOR

Selen Öztürk, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Yürek Çıkmazı'ndaki hikayesiyle büyük ses getirecek.

HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTI?

Selen Öztürk daha önce; Muhteşem Yüzyıl, Hatırla Gönül, Payitaht: Abdülhamid, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, Atiye gibi yapımlarda oyuncu olarak yer almıştı. 

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Yürek Çıkmazı, Gold Film imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir.