TRT1'deki Teşkilat dizisinde oynuyordu! İddialar doğruymuş Çağlar Ertuğrul hayranları yıkıldı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde 'Serdar' karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul’un Teşkilat’tan ayrılığı izleyiciyi en çok neden üzdü?

TRT1'deki Teşkilat dizisinde oynuyordu! İddialar doğruymuş Çağlar Ertuğrul hayranları yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 13 Temmuz 2022 21:31

Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştı. Dizi Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri. TRT1 son dönemde yayınlamış olduğu dizilerle adından söz ettiren bir kanal haline geldi.

TEŞKİLAT EN FAZLA İZLENEN DİZİLER ARASINDA

TRT1 ekranlarında yayınlanan  Teşkilat dizisi en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizinin kadrosunda da çok sayıda usta isim var.

Mete Başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta'nın vedası Teşkilat hayranlarını yıkmıştı. Şimdi Teşkilat dizisinden bir ayrılık daha yaşanacak.

Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ertuğrul'un yani dizideki Serdar'ın Teşkilat'a veda edeceği öne sürülmüştü. O habere Ulusal Post sayfalarında da yer vermiştik.

Söz konusu iddia doğru çıktı! Çağlar Ertuğrul gelecek sezonda Teşkilat kadrosunda yer almayacak. Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan bir haberde Çağlar Ertuğrul'un ayrılığıyla ilgili de bir analiz yayınlandı. Yayınlanan analizde şu ifadelere yer veriliyor.

– Teşkilat’ın kahraman ajanı Serdar’ı canlandıran Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Dizinin izleyicileri bu duruma çok üzüldü. İzleyicileri en çok üzen ise hikayede yapılacak değişiklik oldu.

caglar-ertugrul.jpg

TRT 1’in iki sezondur başarıyla devam eden dizisi Teşkilat, başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un ayrılığıyla sarsıldı. Teşkilat dizisinden yapılan resmi açıklamayla ayrılığı duyurulan Çağlar Ertuğrul da ardından yaptığı açıklamayla bu durumu doğruladı. Yani Teşkilat’ın kahraman ajanı Serdar, artık bundan sonra hikayede yer almayacak.

Bu durum haliyle Teşkilat izleyicisini çok üzdü. Ancak izleyicinin özellikle üzüldüğü nokta şu oldu: Zehra ve Serdar çiftinin hikayesini artık izleyemeyecek olmak. Deniz Baysal’ın canlandırdığı Zehra ve Çağlar Ertuğrul’un hayat verdiği Serdar çifti televizyon izleyicinin en çok sevilen ikilisinden olmuştu.

Teşkilat’ın ikinci sezon finali bölümünde Serdar Zehra’ya evlenme teklifi etmişti. Zehra da evet demişti. Ancak son sahnede meydana gelen patlama Çağla Ertuğrul’un diziden ayrılığını gündeme getirmişti. İzleyici Çağlar Ertuğrul’un ayrılacak olmasına ihtimal vermemişti. Ancak ayrılık tahminleri doğru çıktı.

AYRILAN AYRILANA 

Çağlar Ertuğrul dizi için önemli bir karakterdi. Ancak ondan önce de diziye veda eden bazı isimler olmuştu. Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman gibi isimler Teşkilat kadrosuna veda etmişlerdi.

Ayrılıklar sadece bu isimlerle sınırlı kalmayacak.

Edinilen bilgiye göre Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Pınar karakterini canlandıran Ezgi Şenler’in de yer almayacağı öğrenildi.

teskilat-dizisi-basrolu-kadrodan-ayrildi.jpg

BAŞKA İSİMLER İÇİN OYUNCU SEÇİMİ VAR

Öte yandan Teşkilat dizisine yeni isimler dahil olacak. Çekimleri İstanbul'da sürecek olan Teşkilat dizisine başka oyuncular da dahil olacak.

Şimdi gözler Eylül ayına kilitlenmiş durumda.

Ağustos ayında Teşkilat dizisinin yeni bölüm çekimlerinin başlaması bekleniyor.