TRT1'in favori dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 1'i eski 1'i yeni transferleri patlattı! Diziye geri döndü

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi Pazartesi akşamlarının yıldızı olmaya devam ederken iki yeni transferiyle gündeme geldi. Kadrodan ayrılan yıldız oyuncu diziye geri dönerken bir de yeni oyuncu transfer edildi! FOX TV'nin Yasak Elma dizisi bu işe bozulacak

TRT1'in favori dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 1'i eski 1'i yeni transferleri patlattı! Diziye geri döndü
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2022 01:05

TRT1'in favori dizilerinden Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni transferleri ile dizi dünyasını alt üst etmeye hazırlanıyor. Diziye hem yeni katılan bir isim var hem de eski bir oyuncu dönüş yapıyor. Özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi bu işe çok bozulacak. Her iki dizi rakip dizi olarak biliniyor. 

GERİ DÖNÜŞÜ DOĞRU ÇIKTI

Dizinin Sultan Tuğrul’u Barış Bağcı 32. bölümde yeniden dizinin ekibine yeniden dahil oluyor. Sultan Tuğrul, Bağdat’tan gelecek.

321.jpg

DİZİYE YENİ OYUNCU

Öte yandan diziye yeni bir oyuncu daha katıldı.  Dilara Yeşilyaprak artık kadroda yer alacak.

dilara-yesilyaprak-16.jpg

 Goridor'un kızı rolünde diziye dahil olan Dilara Yeşilyaprak güzelliği kadar oyunculuk performansıyla da çok sevilen isimlerden biri.  Dilara Yeşilyaprak 'Benim Adım Melek ve Hercai' dizileriyle ünlenmişti. 

Ulusalpost.com'un edindiği bilgiye göre fenomen dizi Alparslan Büyük Selçuklu'nun kadrosuna önümüzdeki bölümlerde yeni isimler de katılacak. 

Kaynak: Haberglobal.com.tr