TV8'in efsane şefi Mehmet Yalçınkaya'dan tüyleri diken diken eden sözler! Adeta yarışmacıya ders verdi

Samimi tavırlarıyla dikkat çeken Şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye'nin son bölümünde yaptığı konuşmayla dikkatleri üzerine çekti.

TV8'in efsane şefi Mehmet Yalçınkaya'dan tüyleri diken diken eden sözler! Adeta yarışmacıya ders verdi
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2022 22:58

Acun Ilıcalı'nın başarılı işlerinden biri de kuşkusuz MasterChef yarışması. Uyarlama olmasına rağmen kısa sürede ilgi gören program her yıl olduğu gibi bu yılda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Programdaki şeflerin başarısı ise izleyen herkesi hayran bırakıyor. 

 MasterChef Türkiye'de heyecan tüm hızıyla sürüyor. tv8 ekranlarında yayınlanan program sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgiyle izleniyor.

Mehmet Yalçınkaya programdaki babacan tavırlarıyla çok dikkat çeken isimlerden biri. Mehmet Yalçınkaya samimi tavırlarıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Yarışmada yaptığı açıklama bir anda sosyal medyanın da gündemine oturdu.

62ec4121ea383486568f555a.jpg

 MasterChef Türkiye'de yarışmacılardan biri olan Yağız'a Mehmet Yalçınkaya adeta ders verdi. O ders kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu. 

Mehmet Yalçınkaya söz konusu yayında şunları söyledi. 

"Yağız kader deyince tabi ki kadere inanırız. Bir gün yetiştirme yurdundaki 3 çocuk Kur'an-ı Kerim'i okur ve orada "Rızık Allahtan'dır" yazısını görürler. Onlar da der ki demek ki Allah rızkı gönderiyor biz hiçbir şey yapmayalım.

Aradan zaman geçer ve bir gün hayırsever biri gelir ve çocuklara yemek dağıtır. Diğer kalan çocuklara yemek gelmez ama onlar da sesini çıkarmaz. Ancak çocuk oldukları için açlığa bir gün dayanabilirler. Ertesi günü yardımsever adam yine yemek dağıtmaya gelir ve aralarında en küçük olan öksürmeye başlar.

9652e.jpg

Öksürük sesini duyan yardımsever adam o tarafa döner ve der ki "Biz size yemek vermedik açsınız galiba". Bunun üzerine çocuklara yemek verir. Olaydan sonra aralarında konuşan çocuklar şuna karar verir "Allah rızkı gönderiyor hiçbir şey yapmazsak bir kez öksürmemiz lazım" Kadere inanırız ama bir şeyler de yapmak lazım"

ACUN'DAN HABERLER VAR

ekran-resmi-2022-03-03-132028-1646302899.png

Öte yandan TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirmişti. Gelen bilgilere göre Acun Ilıcalı'nın durumu iyiye gidiyor. Kısa sürede sağlığına kavuşan Acun Ilıcalı'nın çok sayıda kişiden geçmiş olsun mesajları aldı öğrenildi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Geçtiğimiz gün kızı Banu Ilıcalı Ceyhun ile motor kazası geçiren ve kolu kırılan Acun Ilıcalı, başarılı geçen ameliyatın ardından hastaneden taburcu oldu. Cumhuriyet'in geçtiği habere göre; Koluna platin takılan Ilıcalı, kazaya karışan şoförden şikayetçi olmadı.

İlgili Haberler