Ünlü oyuncu Barış Arduç'un yeni adresi belli oldu

Alparslan Büyük Selçuklu'nun 'Alp Arslan'ı ünlü oyuncu Barış Ardunç'un yeni adresi belli oldu. Ünlü oyuncu bundan sonra kariyerine yapımlarıyla adından söz ettiren bir yapım şirketiyle devam edecek.

Ünlü oyuncu Barış Arduç'un yeni adresi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2023 17:35

Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Asude Kelebek gibi başarılı oyuncularla başrolünü paylaştığı Netflix'in 'Kulüp' dizisiyle seyirciyiyle buluşan ünlü oyuncu Barış Arduç, son olarak TRT 1'in Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştı. Yayınlanmayan son iki bölümü önümüzdeki haftalarda izleyici karşısına geçecek olan dizinin ardından başarılı oyuncu Arduç'un hangi projede rol alacağı merak konusu olmuştu. Ünlü oyuncunun yeni adresi belli oldu.  

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya.jpg

Barış Arduç'un Yeni Adresi Belli Oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Barış Arduç son olarak Netflix‘te Kulüp dizisiyle seyirciyle buluşmuştu. Başrolünü oynadığı “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinin son iki bölümü 30 Ekim ve 6 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

Kulislerden sızan bilgiye göre yakışıklı oyuncu Saner Ayar‘ın patronu olduğu O3 Medya‘yla özel bir anlaşma yaptı ve bundan sonra şirketin çekeceği dizi ve filmlerde rol alacak.

İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin, Sefirin Kızı, Maviye Sürgün ve Adım Farah gibi başarılı projelere imza atan O3 Medya'nın Barış Arduç'lu yeni projesi şimdiden merak konusu oldu.

Etiketler :