Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun yeni adresi belli oldu! Çok konuşulacak diziyle dönüyor...

Rol aldığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun yeni projesi belli oldu. Oyuncu Kocaoğlu yine çok konuşulacak bir dizide rol alacak.

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun yeni adresi belli oldu! Çok konuşulacak diziyle dönüyor...
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2023 17:52

Son olarak TV8'de yayınlanan 'Tuzak' adlı diziyle ekranlarda yer alan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, bir süredir dijital projelerde rol alıyor. Netflix'in 'Zeytin Ağacı' adlı dizisinde rol aldıktan sonra 'İyi Adamın 10 Günü' serisiyle izleyiciyle buluşan oyuncu Kocaoğlu'nun yeni projesi belli oldu. 

adsiz2-001.jpg

Rıza Kocaoğlu'nun Yeni Projesi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Rıza Kocaoğlu, İdea Film’in Netflix için çektiği “Asaf” dizisinin iddialı kadrosuna katıldı. Kocaoğlu, Özgür Önurme’nin yazıp yönettiği 6 bölümlük dizide “Nasuh” adlı mafya babasına hayat verecek. Netflix’te yayınlanacak olan dizi 17 Eylül’de sete çıkmıştı. Cihangir Ceyhan’ın “Asaf” rolüne hayat verdiği dizide Burçin Terzioğlu (Sema), Uygar Özçelik (Harun), Saadet Işıl Aksoy (Rüya), Sema Keçik (Nermin), Tayanç Ayaydın (Aziz), Serra Arıtürk (Meltem), Ahmet Rıfat Şungar (Cüneyt) ve Çağdaş Onur Öztürk (Murat) rol alıyor.
 

Etiketler :