Ünlü yönetmen Umut Aral'dan gururlandıran proje! Dünyaca ünlü yıldızlar yer alıyor...

'Hakan Muhafız', 'Aşk 101' ve 'Yakamoz S-245' gibi Netflix'in projelerini yöneten Umut Aral, Adi Hasak imzalı 'Karantina' dizinin yönetmen koltuğuna oturdu. Dizide Oscar adayı dünyaca ünlü yıldız da rol aldı.

Ünlü yönetmen Umut Aral'dan gururlandıran proje! Dünyaca ünlü yıldızlar yer alıyor...
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2023 22:27

Netflix'in en çok izlenen yerli projeleri 'Hakan Muhafız', 'Aşk 101', 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne' ve 'Yakamoz S-245'in yönetmen koltuğuna oturan Umut Aral, gururlandıran bir projeye imza attı. Yönetmen Aral, başrolünde Oscar adayı dünyaca ünlü yıldızla çalıştı. 

adsiz-001.png

Umut Aral James Franco'lu Diziyi Yönetti

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Umut Aral, Jennifer Lopez, Ray Liotta ve Drea de Matteo’nun oynadığı Amerikan suç drama dizisi Shades of Blue’nun da yaratıcısı olan Adi Hasak’ın yeni dizisi “Karantina”nın yönetmenliğine imza attı.

Oscar adayı 127 Saat’in yıldızı James Franco ile Yakoub AlFahran’i buluşturan “Karantina” dizisi Beyrut ve Yunanistan’da çekildi. “Karantina” dizisinin heyacanını yaşayan Umut Aral, heyecanını şu sözlerle ifade etti:

adsiz2.jpg

“Bir parçası olma ayrıcalığına sahip olduğum büyüleyici uluslararası suç draması olan son projem ‘Karantina’ hakkında heyecan verici haberleri paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Bu inanılmaz dizi, uluslararası beğenilen program yönetmeni Adi Hasak tarafından hayata getirildi ve yapımcılığını MBC Group ve Asacha Media Group ve e Dynamic TV yaptı. Earl Cave, Reham Alkassar, Yasmina El Abd, Cynthia Khalifeh, Marwa Khalil, Said Serhan, Mido Kotaini ve Nicolas Mouawad ile birlikte olağanüstü yetenekli James Franco ve Yakoub AlFahran ile birlikte çalışmak mutlak bir zevk ve ayrıcalıktı. ‘Karantina’ (iş adı Dahab) beni unutulmaz bir yolculuğa çıkardı, yakın zamanda Cannes’da Mipcom’un bir parçasıydı ve bu büyüleyici hikâyeyi yakında dünyanın dört bir yanından izleyicilerle paylaşacağım için heyecanlıyım…”  

Etiketler :