Yalı Çapkını dizisi yüzünden FOX, Show, TRT büyük çıkmaza girdi! Hepsi zorda

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi çok sayıda diziyi finale sürüklüyor.. Reyting başarısı her şeyi alt üst etti

Yalı Çapkını dizisi yüzünden FOX, Show, TRT büyük çıkmaza girdi! Hepsi zorda
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2022 20:35

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin Özeti bile milyonluk dizileri sildi süpürdü! FOX, Show, TRT zorda fena çıkmaza girdi.

 Daha ilk bölümden tüm rakiplerini sollayan Yalı Çapkını'nın hikmeti nedir bilinmez ama cuma akşamlarının açık ara en çok izlenen dizisi olmaya her bölümü ile devam ediyor. Dizinin karşısında olan diğer yapımlar ise resmen can çekişiyor. 

Öte yandan Yalı Çapkını dizisinin başarısı ülke sınırlarını da aşmış durumda. Dizi yurt dışına da satılan diziler arasına katıldı.

Yalı Çapkını dizisi çok sayıda dizinin erken final yapmasına neden olabilir. İnternethaber.com'da yayınlanan özel bir analizde reyting raporları da paylaşıldı.

Geçtiğimiz hafta 17. sezonu ile Kanal D'de yeniden başlayan, ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bile Yalı Çapkını'ndan reyting tokadını yedi ve geride kaldı. Yalı Çapkını zirveyi resmen esir aldı. Fenomen dizi Arka Sokaklar, ATV'nin Yalnız Kurt'u resmen arkasında nal topladı. 

Şimdi yeni bir dizi Türkiye'de fırtınalar estiriyor. Karşısındaki büyük bütçeli rakiplerine soluk bile aldırmıyor. Özetleri bile günün  en çok izlenenleri arasında 2. sıraya yerleşiyor. 

yali-capkini-1-zi63-jpg.webp
Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin yayınlanan son bölümü Totale'de 1. olurken, dizinin özeti ise 2. oldu. Cuma gününün birçok iddialı dizisi ise Yalı Çapkını'yla yarışamıyor. En yakın rakibi Fox'un İyilik'i oldu.

Show TV'nin büyük ümitlerle yayına aldığı Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti ise tam anlamıyla ilk bölümünde hüsran yaşadı.

Görünen o ki Yalı Çapkını'nın rakipleri ya dizilerin içeriğinde değişiklik yapacak ya da şanslarını başka günlerde deneyecek. Yoksa Yalı Çapkını hepsini ekranlardan bir bir silecek...

Kaynak: İnternethaber.com