Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Kaan Urgancıoğlu imaj değiştirdi! Görenler tanıyamıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde Ilgaz savcı karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu imaj değiştirdi. Yeni imajı herkesi çok şaşırttı

Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Kaan Urgancıoğlu imaj değiştirdi! Görenler tanıyamıyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Temmuz 2022 17:10

Yayınlanan ilk sezonuyla Kanal D ekranlarında fırtınalar koparan Yargı dizisi büyük ilgi görmüş ve reytingleri toplamıştı. Dizinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu ise en sevilen oyunculardan biri. Başarılı oyuncu Netflix platformunda yayınlanan aşk101 dizisiyle büyük ilgi görmüş ve dizinin çok sevilmesi nedeniyle Pınar Deniz'le birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde de partner olmuşlardı.

Gerek Pınar Deniz gerekse Kaan Urgancıoğlu sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden. Bu yüzden her paylaştıkları gönderi veya fotoğraf olay olmayı başarıyor.

Bugün Kaan Urgancığlu magazin basınında manşetlerdeydi. Yargı dizisinin Ilgaz savcısı şaşırtıcı bir imaj değişikliğiyle sevenlerinin karşısındaydı. Sosyal medyada dolaşıma giren o fotoğraflar çok konuşulacak türden oldu.

televizyongazetesi.com tarafından da paylaşılan haberde Kaan Urgancıoğlu'nun son halini görenler tanımakta güçlük çektiler.

kaanurgancioglu-2.webp

Bir süredir tatilde olan Kaan Urgancıoğlu'nun tatil pozları sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti. Yargı dizisinin çok sayıda hayranı Kaan Urgancıoğlu'nun uzayan saçları ve sakallarına yorum yaptılar. Ilgaz savcıdan eser kalmamış diyen yorumcuların bazıları böyle daha iyi olmuş derken çok sayıda yorumcu ise Kaan Urgancıoğlu'nun Yargı dizisindeki halinin çok daha iyi olduğunu belirtti. 

Kaan Urgancıoğlu'nun motor üzerinde arkadaşıyla çekindiği fotoğraf ise uzun süre konuşulacağa benziyor.

kaanurgancioglu.webp

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Öte yandan Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon önümüzdeki günlerde Yargı dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlayacağını bu nedenle de hazırlıkların başladığını duyurmuştu. Ağustos başında çekimlerin başlaması ve yeni bölümlerin de Eylül ayında ekranda olması bekleniyor.

Seyircilerin en çok merak ettiği şey ise yeni sezonda Ilgaz yani Kaan Urgancıoğlu'nun Yargı dizisinde olup olmayacağı.

1.sezonun final bölümünde Pınar Deniz'in hayat verdiği Ceylin karakteri tarafından öldürülen Ilgaz'ın diziye veda ettiği öne sürülmüştü.

Ancak ayrılık iddialarına ne Kaan Urgancıoğlu ne Pınar Deniz ne senarist Sema Ergenekon yanıt vermedi. Seyirciler bu gizemli sorunun cevabını Eylül ayında yayınlanacak yeni bölümlerde ancak öğrenebilecekler. 

İlgili Haberler