Yargı dizisinin Yunan uyarlamasını merak edenler! Setten ilk kareler geldi bile! Şaşırtan benzerlik

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerindeki Yargı dizisinin Yunanistan uyarlamasının çekimlerine başlandı. Dizi setinden ilk kareler geldi bile.

Yargı dizisinin Yunan uyarlamasını merak edenler! Setten ilk kareler geldi bile! Şaşırtan benzerlik
Yayınlanma Tarihi : 22 Temmuz 2022 20:37

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı, Türkiye'de büyük ilgi görmüştü. Dizinin Pazar akşamları reyting depolayan dizilerden birisi olması komşu ülke Yunanistan'ın da dikkatini çekti.

İlk sezonuyla reyting rekorları kıran Yargı dizisi şimdiler de Yunanistan'da da çekiliyor. Yunan uyarlaması Yargı sosyal medyada da olay olmayı başardı.

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan bir haberde Yargı dizisinin Yunanistan uyarlamasına ait fotoğraflara da yer verildi.

Fotoğrafları görenler Yargı'nın ilk günlerini hatırladı.

Ilgaz ve Ceylin karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'e Yunan oyuncularının benzerliği de dikkat çekti.

Özellikle saç tarzından tutun da kıyafetlerin bile aynı olması Yargı seyircilerini çok şaşırttı. 

İşte Yargı dizisinin Yunan uyarlamasına ait o görüntüler

yargi-yunan-4.jpg

İkinci kare ise şöyle oldu

yargi-yunan-3.jpg

DİZİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Öte yandan gelen bilgilere göre Yargı dizisinin Yunanistan uyarlamasının bölümleri Eylül ayında ekrana gelecek.

ANT 1 kanalında yayınlanacak olan Yargı'nı Yunan versiyonunun komşu ülke Yunanistan'da da fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Türkiye'de Pazar akşamları ekrana gelen Yargı'nın Yunan  versiyonunun şimdilik hangi gün ekrana geleceği belli değil.

2.SEZON NE ZAMAN?

Türkiye'de Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin ikinci sezon bölümlerinin de Eylül ayında ekranda olması bekleniyor.

Herkes ikinci sezon bölümlerinde Kaan Urgancıoğlu'nun olup olmayacağını merak ediyor. Kaan Urgancıoğlu, Yargı'nın ilk sezonunun final bölümünde Ceylin tarafından öldürülmüş ve dizi yaz arası vermişti.

Seyirciler o sahne sonrasında yıkılmıştı

Şimdi herkes yeni sezonda yaşanacakları büyük ilgiyle merak ediyor.