Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz evleniyor mu? Evlilik iddialarına ilişkin manidar cevap

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım hakkında evlilik iddiası ortaya atılmıştı. Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz peki ne düşünüyor?

Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz evleniyor mu? Evlilik iddialarına ilişkin manidar cevap
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2022 15:41

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Daha önce FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı ile aşk yaşayan Pınar Deniz beklenmedik bir şekilde ayrılmıştı. Herkes Yiğit Kirazcı ve Pınar Deniz evlenecek diye beklerken yaşanan veda magazin kulislerinde de depreme yol açmıştı.

Şimdilerde ise Pınar Deniz kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde ikilinin çok özel anları sosyal medya ortamında paylaşım rekorları kırmıştı.

Gazeteciler o görüntülerden sonra köşe bucak her yerde Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'ı takip ediyorlar. İlginçtir Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'da bu ilgiden rahatsız değil.

kaan-yildirim-pinar-deniz-pgm0-cove-c0up-cover.jpg

İkilinin evlenecekleri iddia edilmiş ve bazı gazetelerde haber konusu olmuştu. Melike Şahin konseri çıkışında gazetecilere yakalanan Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'a evlilik sorusu soruldu. İkiliden gelen cevaplar manidar

Akşam'da yer alan habere göre; İkili önce gazetecilere sitem etti ardından da evlilik sorusuna cevap verdiler.

EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çiftçi söz konusu soruya  "Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Her dakika çekilmek istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim için her şey çok güzel'' ifadeleriyle yanıt verdiler.

İkili evlilik düşünmediklerini de sözlerine ekledi. 

pinar-deniz-ile-kaan-yildirimdan-ask-pozlari-1154-2022-09-13-m.jpg

Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı dizisi Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Güzel oyuncu bu dizide Avukat Ceylin karakterine hayat veriyor. 

İlgili Haberler