Barış Pınarı Harekatı Güç Göstergesidir

Fırat'ın Doğusu'nda kurulmak istenen terör koridoru ve hainlerin devletcilik girişimini bitirecek olan 'Barış Pınarı Harekatı' operasyonu Türk Milleti'nin ve degerli Türk ordumuzun Dünya'ya gücünün bir göstermesidir. Biz Türk milleti kurulduğu günden buyana herzaman dimdik ayakta durmus, karşılaşılan tüm olumsuzluklara karşı milliyetci duygularla göğsümüzü siper etmişizdir. Amerika basta olmak üzere hangi ülkelerin tehtitlerine kulak astıkki ? Biz Türküz Türkün Türkten başka yoktur sözünü herzaman savundum savunmaya ve savundurtmaya devam edecegim.

Türkiye Cumhuriyeti üzerinde dolaşan dış mıhraklar yılla boyunca hainlesen duygularıyla mücadele etselerde mehmetcigimiz iman dolu duyguları ve savunması ile herzaman vatan, bayrak , namus için bizleri korumaktadır. 

"Türkiyeyi Bozkurtlar Korur"  şahsımda bu sözü heryerde dile getiren bir kişiyimdir ve herzaman dile getirmeye devam edecegim. Dışarıdaki onca nifak tohumu fışkıran demografi yapısında öne cıkan en büyük gösterge bozkurtlardır. Herzaman milliyetci , herzaman korkusuz , herzaman dimdik savaşa hazır kıta olanlar yine bu ülkede bozkurtlardır. Basta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milliyetci Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ' ye ve söz konusu vatan mücadelesi olunca herzaman iman dolu şevkle bizi koruyan TÜRK ordusuna ALLAH güç kuvvet versin temennilerinde bulunuyorum

Önceki ve Sonraki Yazılar