Arka Sokaklar'ın Güzel Oyuncusu Deniz Çatalbaş'tan Yeni Proje

Arka Sokaklar dizisinde Aslı karakterine hayat veren genç oyuncu Deniz Çatalbaş, 'Ah Be Birader' adlı sinema filminde yer alacak.

Arka Sokaklar'ın Güzel Oyuncusu Deniz Çatalbaş'tan Yeni Proje
Yayınlanma Tarihi : 01 Haziran 2022 09:11

Kanal D ekranlarında yayınlanan, Türk televizyon tarihinin en uzun dizileri arasına adını yazdıran Arka Sokaklar dizisinde Aslı karakterine hayat veren Deniz Çatalbaş, yönetmen Ahmet Kapucu'nun senaryosunu da kaleme aldığı 'Ah Be Birader' filminde yer alacak.

TV100'ün haberine göre; Yönetmen Ahmet Kapucu’nun aynı zamanda senaryosunu yazdığı “Ah Be Birader” filmi ünlü oyuncuları buluşturdu. 2518 Film Yapım imzalı projede Ufuk Özkan, Anıl İlter, Serkan Kuru ve Ersin Olgaç’ın yanı sıra “Arka Sokaklar”da Aslı rolüne hayat veren Deniz Çatalbaş başlıca rolleri paylaşıyor.

Filmde ayrıca Bora Cengiz, Yasemin Öztürk ve Muzaffer Aksoy da rol alıyor. Anıl İlter’in Ali, Ufuk Özkan’ın Orhan rollerine hayat verdiği filmde birbirlerinden çok farklı yaşayan iki kardeşin hikâyesi beyazperdeye aktarılıyor. Ali kendine beyaz yakalı düz bir hayatı seçmiş, oldukça çekingen bir adamdır. Bir gün evlenmek istediği kadına yüzük alırken bir soygunun ortasında kalır. Başına türlü belalar gelince de yeraltı dünyasında tefecilik yapan abisine sığınır.

Deniz Çatalbaş kimdir?

Deniz Çatalbaş, Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Aslı Komiser karakteriyle tanınmıştır. 1995 senesinde dünyaya gelen güzel oyuncu 27 yaşındadır. Bekar olan güzel oyuncu sıkı bir Fenerbahçelidir. Ayrıca Deniz Çatalbaş 1.78 metre boyunda, 71 kilo ve balık burcundandır.