'Aşk-ı Memnu'nun efsane ikilisi Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'a 'Bihter' sorusu

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ, 13 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Başrolünde yer aldıkları 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin galasında soruları yanıtlayan ikiliye Farah Zeynep Abdullah'ın 'Bihter' filmi soruldu.

'Aşk-ı Memnu'nun efsane ikilisi Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'a 'Bihter' sorusu
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2023 18:26

Halit Ziya Uşaklıgil'in unutulmaz eseri 'Aşk-ı Memnu' dizisinin efsane ikilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat 13 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Netflix'in 24 Kasım'da yayınlanacak olan 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminde bir araya gelen ikili galada muhabirlerin sorularını yanıtladı. Amazon Prime Video'nun Farah Zeynep Abdullah'lı 'Bihter' filmini izleyip izlemedikleri sorulan ikiliden Tatlıtuğ, 'Kıyas yapılmasını doğru bulmuyorum' dedi.

adsiz2.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ da Beren Saat de 'Bihter'i İzlememiş

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Filmin galasında iki başrol oyuncusuna geçen perşembe yayınlanan Farah Zeynep Abdullah ile Boran Kuzum’u buluşturan “Bihter” filmi soruldu.

Kıvanç Tatlıtuğ da Beren Saat de filmi izlemediklerini söyledi. Tatlıtuğ, “Her işin kendi dinamiği onu eşsiz kılıyor. Bence kameranın arkasında bir sinema filminin, bir dizinin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım. Projenin bir kere daha yapılmış halinin kıyas yapılması yapılmış olan bir projenin bir kere daha yapılmayacağı anlamına gelmiyor. 10 defa da farklı yorumlarla hayata geçirilebilir. O yüzden kıyas yapılmasını, ben bir oyuncu olarak, üreten biri olarak doğru bulmuyorum. İzlemedim ama en yakın zamanda izleyeceğim” dedi.

adsiz3.jpg

KıvançTatlıtuğ “Aşk-ı Memnu tekrar çekilse oynar mısınız?” sorusuna “Şartlara bakmak lazım” dedi.

Etiketler :