Berna Laçin'i hiç böyle görmediniz! Sosyal medyada herkesin paylaştığı görüntü

Son günlerde sözlük ve forumlarla sosyal medya ortamında Berna Laçin fotoğrafı paylaşılıyor! Kızını yurda yerleştirmek için Fransa'nın başkenti Paris'e giden oyuncu Berna Laçin paylaşmış olduğu fotoğrafla uzun bir süredir gündemden düşmüyor

Berna Laçin'i hiç böyle görmediniz! Sosyal medyada herkesin paylaştığı görüntü
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2022 01:34

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Berna Laçin genelde muhalif paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlülerden biri. Ancak Berna Laçin'in bir paylaşımı var ki uzun bir süredir sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Berna Laçin'in kızı bilindiği gibi Fransa'nın başkenti Paris'te okuyor. Berna Laçin'in kızını yerleştirmek için gittiğinde çekilmiş olduğu bir fotoğraf tam 1 yıldır gündemden düşmüyor. Bugün olmuş takipçilerden beğeni alan o fotoğraf Oda TV tarafından da haberleştirilmişti. 

Oyuncu Berna Laçin, kızını yurda yerleştirmek için Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. Laçin sosyal medya hesabı Instagram'dan bir paylaşımda bulundu.

Laçin, son paylaşımıyla takipçilerini güldürdü. Temizlik yaptığı bir pozunu yayınlayan Laçin, "Emily in Paris’ten sonra sıra bizde Mom Berna in Paris ve Öğrenci Ada in Paris… 2 resim arasındaki milyon farkı bulun" ifadelerini kullandı.

İşte Berna Laçin'in unutulmayan o fotoğrafı

odatv-image-72-ca183bbb44a542.jpg