Burak Deniz'den Hande Erçel ile Serenay Sarıkaya kıyaslamasına sert tepki

Burak Deniz, 'Şahmaran'daki partneri Serenay Sarıkaya ile 'Bambaşka Biri' dizisindeki partneri Hande Erçel'in karşılaştırılmasına sert tepki gösterdi.

Burak Deniz'den Hande Erçel ile Serenay Sarıkaya kıyaslamasına sert tepki
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2023 17:36

Ünlü oyuncu Burak Deniz yüzü olduğu giyim markasının lansmanında basının karşısına çıktı. Soho House'da düzenlenen etkinlikte muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Deniz, yöneltilen bir soruya karşı çıktı. Netflix'te yayınlanan 'Şahmaran' adlı dizideki partneri Serenay Sarıkaya ile 'Bambaşka Biri' dizisindeki partneri Hande Erçel'in kıyaslanmasına tepki gösteren Deniz; ''Garip garip garip yerlere gelmeye çalışıyorsunuz şu anda hiç girmeyelim'' dedi.

adsiz3.jpg

'Şu Anda Hiç Gerilmeyelim'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Burak Deniz muhabirlerin Şahmaran’daki partneri Serenay Sarıkaya ile Hande Erçel’i kıyaslanmasını isteyince gerildi ve “Garip garip garip yerlere gelmeye çalışıyorsunuz şu anda hiç girmeyelim… Serenay’la da çok güzel çalışıyorum, Hande ile de çok güzel çalışıyorum. Başka işlerimiz de olacaktır eminim… Bu tarz şeyler bir paketin içinde, insanlar da böyle şeyleri konuşmayı ve dinlemeyi seviyorlar. Bu bana pazar günleri yayınlanan magazin programlarında geçen bir eğlence şekli gibi geliyor bana bunları konuşmak…”

adsiz.png

Etiketler :