Can Yaman'dan büyük başarı! Tayvan'dan Mısır'a adını duymayan kalmadı

İtalya'ya yerleşen ve oyunculuk kariyerinde yeni bir sayfa açan Can Yaman, başarısına başarı katmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun yeni dizisi ilk sezonuyla 40 ülkeye satılarak büyük bir başarıya imza attı.

Can Yaman'dan büyük başarı! Tayvan'dan Mısır'a adını duymayan kalmadı
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 21:40

Ünlü oyuncu Can Yaman, son olarak FOX'ta yayınlanan 'Bay Yanlış' adlı dizinin başrolü olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Erken final yapan dizinin ardından Türkiye'yi terk ederek İtalya'ya yerleşen ünlü oyuncu mesleğine kaldığı yerden devam etti. Son olarak başrolünde yer aldığı 'Viola Come Il Mare'nin ikinci sezonu için kamera karşısına geçen ünlü oyuncu Yaman, adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. 

adsiz2-003.jpg

Mısır'dan Tayvan'a Can Yaman'ı Tanımayan Kalmadı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Çok yoğun bir tempoda çalışan Yaman’ın Francesco Demir rolüne hayat verdiği dizinin birinci sezonu büyük bir başarıya imza attı.

Viola Come Il Mare kısa sürede 40 ülkeye satılarak kendi alanında bir rekora imza attı. Can Yaman’lı dizi Yunanistan, Japonya, Suudi Arabistan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Hırvatistan, Hindistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Sırbistan, Slovakya, İspanya, Macaristan ve Tayvan gibi ülkelere satıldı. Öte yandan Can Yaman yeni projesi için de görüşme yapıyor.

Etiketler :