Canan Ergüder korkuttu: Ölümden nasıl döndüğünü anlattı

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinde başrol olan Canan Ergüder katıldığı bir programda başından geçenleri anlattı. Ölümden döndüğünü itiraf etti

Canan Ergüder korkuttu: Ölümden nasıl döndüğünü anlattı
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2022 15:11

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara dizisiyle sevilen oyunculardan biri haline dönüşen Canan Ergüder şimdiler de Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinde yer alıyor.

KANSERİ YENDİ

Kanser tedavisi gören Canan Ergüder bu savaşı yendi. Şimdi ise tıpkı kendisi gibi mücadele edenlere moral amaçlı destek veriyor.

Katıldığı bir programda yaşadıklarını samimi bir şekilde anlatan Canan Ergüder bir süre önce atlatmış olduğu kaza hakkında da bilgiler verdi. Son anda kurtulabildiklerini anlatan Canan Ergüder yaşadığı o korku dolu anları ilk kez anlattı.

İBRAHİM SELİM'E KONUŞTU

İbrahim Selim ile Bu Gece programı youtube üzerinde izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Son olarak Netflix platformunda yayınlanan Uysallar dizisinde yer alan İbrahim Selim tarafından sunulan program dikkat çeken konuları işlemeye devam ediyor.

maxresdefault.jpg

İbrahim Selim'in son konuğu Canan Ergüder oldu. Canan Ergüder programdaki itiraflarıyla adeta iç ısıttı. 

Canan Ergüder'in kimsenin pekte bilmediği bir trafik kazası atlattığı ortaya çıktı. O kazadan Canan Ergüder nasıl kurtulmuştu? Jandarma'ya nasıl ulaşamadılar? Telefonla ekiplere kim haber verebildi? Korku dolu anlardan sonra Canan Ergüder neler hissetti? Eşiyle ilgili yaptığı itiraf neydi? İşte hepsi ve daha fazlası

Canan Ergüder, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Canan Ergüder burada sağlık durumu hakkında, "İyiyim, 6. tetkiklerim yapıldı her şey yolunda." yorumunda bulundu.

Oyuncu Kenan Ece ile evli olan Ergüder, evlilikleri ve eşi hakkında konuştu:

6261152186b2452850213ed7.jpg

"Oğlum büyüdükçe babasıyla vakit geçirmeye başladı. Evde yalnız kalınca bir sürü şey yapabilirim diye düşünüyorum ama günün sonunda hiçbir şey yapmıyorum."

"Kenan'ın baba olduktan sonra değişen huyları oldu. Daha sabırlı, ayakları yere daha sağlam basıyor."

"İki üç sene önce Bozcaada'ya giderken yağmura yakalandık. Biz otomobilin içinde saplanıp kaldık. Arabanın içi su dolmaya başladı. Kenan manevra yapmasa durum kötü olabilirdi. Telefonla jandarmaya ulaşmaya çalıştık, çekmedi Kenan'ın annesini aradık o da jandarmayı arayıp haber verdi bizi onlar çıkardı."

YENİ PROJE OLACAK MI?

Öte yandan Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisi final yaparken Canan Ergüder'in yeni sezonda başka bir dizi projesiyle ekranda olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak başarılı oyuncuya çok sayıda teklif geldiği belirtiliyor. Canan Ergüder'in hangi kanalda ve hangi diziyle tekrar yer alacağı  şimdiden merak konusu. Show TV ekranlarındaki Oğlum dizisinin final yapmasının ardından Canan Ergüder'in kısa bir tatil yapması bekleniyor. 

Kaynak: Akşam