Dubai'de Burak Deniz rüzgarı! 'En İyi'si seçildi...

Ünlü oyuncu Burak Deniz, bu yıl 7'ncisi düzenlenen Uluslararası Arap Festivali'nden (DIAFA-Distinctive International Arab Festival Award) ödülle döndü. Ünlü oyuncu kırmızı halıdaki şıklığıyla da göz doldurdu.

Dubai'de Burak Deniz rüzgarı! 'En İyi'si seçildi...
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2023 17:54

'Medcezir' adlı dizide canlandırdığı 'Aras' karakteriyle ünlenen oyuncu Burak Deniz, şimdilerde FOX'un dram ve romantik gerilim türündeki 'Bambaşka Biri' adlı dizisiyle ekranlara geliyor. Dijitalde de başarı projelerde rol alan Deniz, oyunculuğuyla beğeni toplamaya devam ediyor. Daha önce de yurt dışından ödülle dönen Deniz, bu kez Dubai'den ödülle döndü. 

adsiz.png

'En İyi Uluslararası Oyuncu' Seçildi

Burak Deniz, Uluslararası Arap Festivali’nde (DIAFA -Distinctive International Arab Festivals Awards) “En İyi Uluslararası Oyuncu” seçildi. 

Deniz, ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada; “Bugün burada olmak benim için çok büyük bir onur. Bizler televizyon ve film sektörüne emek veren tüm oyuncu ve yapımcı arkadaşlarımla birlikte hep bir hayal kurarak yola çıkıyoruz. Böylesine değerli ödüller almak ise bizi sadece mutlu etmekle kalmıyor aynı zamanda oldukça da motive ediyor. Buna vesile olan tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim” dedi. 

Etiketler :