Eser Yenenler hastaneye kaldırıldı! Son durumunu eşi açıkladı

Ünlü sunucu Eser Yenenler hayranlarını korkuttu. Apar topar hastaneye kaldırılan Eser Yenenler'in son durumu belli oldu

Eser Yenenler hastaneye kaldırıldı! Son durumunu eşi açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 19:52

38 Yaşındaki ünlü sunucu Eser Yenenler hayranlarını korkuttu. Başarılı sunucunun hastaneye kaldırıldığı haberi hayranlarını çok üzerken neyse ki sağlık durumunda endişe verilecek bir gelişme olmadığı öğrenildi.

Eser Yenenler'in apar topar hastaneye kaldırıldığı ve acilen de ameliyata alındığı öğrenilirken son durumuyla ilgili bilgiler de gelmeye başladı. 

TV100'de yayınlanan habere göre; Star TV ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programının sunucusu Eser Yenenler hastanelik oldu. 

BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI

Hastanede yapılan tetkitler sonucu apandisitinin patladığı anlaşılan ünlü oyuncu hemen ameliyata alındı. Ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

 Berfu Yenenler, "Sana neden nazar değiyor, neden böyle oldu. Bir kere çocuk baktın, sosyal medya hikayelerine baktım çocuklarla iki koştun apandisitin patladı" dedi.

Başarılı sunucunun hastane odasından da bir fotoğrafı paylaşıldı

2-ba7k.jpg

Öte yandan sanat dünyasından çok sayıda ünlü ismin de  Eser Yenenler için geçmiş olsun mesajları yayınladıkları görüldü. Sunucunun hastanedeki kontrollerinin tamamlanmasının ardından taburcu edilmesi bekleniyor. Bir süre Eser Yenenler'in program sunuculuğuna da ara verebileceği konuşuluyor.