Farah Zeynep Abdullah, Bergen filmiyle ilgili 40 Milyon TL kazandı iddialarına yanıt verdi

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldıktan sonra Bergen filmiyle setlere dönen Farah Zeynep Abdullah hasılat rekoru kırmayı başardı iddialarına açıklama yaptı.

Farah Zeynep Abdullah, Bergen filmiyle ilgili 40 Milyon TL kazandı iddialarına yanıt verdi
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2022 14:50

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah ardından ani bir kararla diziye ölerek veda etmişti. 2.sezonda yer almayan Farah Zeynep Abdullah sonrasında bir süre setlere ara verdi.

BERGEN FİLMİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Farah Zeynep Abdullah'ın hayatını ise Bergen filmi değiştirdi. Filmde başrol oyuncusu olan Farah Zeynep Abdullah hem seyirci hem gelir bakımından zirveye oturmayı başardı. Gelen bilgilere göre Farah Zeynep Abdullah'ın hasılat rekoru kırdığı konuşuluyor.

Posta'da yer alan habere göre; “Bergen” şimdiye dek 4 milyon 868 bin 250 kişi tarafından izlendi ve 142 milyon 836 bin 200 lira hasılat elde etti.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH BÜYÜK BİR SERVET SAHİBİ OLDU


Filmde hem başrol hem de ortak yapımcı olan oyuncunun kazancının şimdilik 40 milyon lira civarında olduğu magazin kulislerinde konuşuluyor.


Öte yandan Bergen filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah filmin Ankara galasına katıldı. Daha önce İstanbul galasında yeşil bir takım giyen ve kıyafeti hiç beğenilmeyen oyuncu bu sefer baştan aşağı beyazlar içindeydi.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH İDDİALARA YANIT VERDİ

Farah Zeynep Abdullah Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla, 40 Milyon TL kazandı iddialarının doğru olmadığını belirterek haberi ilk yayınlayan kaynağa ateş püskürdü.

Farah Zeynep Abdullah şunları yazdı:

Bugün yine bir haber çıkmış hakkımda, çok hastaydım da valla bir şey de yazmadım ama gereksiz. Ayıp ve uydurma bir haber. Bunu yapan zamanı bol olan insan kimmiş ona da bakacağım yarın. Kaynağını da merak ettim gerçi üstüne oturduğu kaba et olduğunu tahmin ediyorum

İlgili Haberler