FOX TV'den iddialı bir dizi daha! Dizinin kadrosunda Çukur'un yıldızı da var

Son dönemde yayınladığı diziler pek tutmayan FOX TV yeni bir TV dizisiyle ekranın tozunu attıracak. Dizide Serkay Tütüncü ve Show TV ekranlarının efsane dizilerinden Çukur dizisinin oyuncularından biri de var.

FOX TV'den iddialı bir dizi daha! Dizinin kadrosunda Çukur'un yıldızı da var
Yayınlanma Tarihi : 03 Nisan 2022 21:06

Son dönemde 10'dan fazla dizisi final yapan FOX TV diziler konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Yasak Elma dizisiyle sadece yüzü gülen kanal bir çok diziden de beklediği reytingleri toplayamadı. 

FOX TV ekranlarında yep yeni bir dizi yayınlanacak.

Kiracı adı verilen dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başlandı.

YILDIZ İSİMLER KADRODA OLACAK

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde yer alan Serkay Tütüncü tekrar tercihini FOX TV'den yana yaptı. 13 bölüm yayınlanan Masumiyet dizisinin final yapmasıyla FOX TV'ye veda eden Serkay Tütüncü tekrar kanalına geri dönüyor.

ÇUKUR'UN YILDIZI DA VAR

Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle büyük bir izleyici kitlesi elde eden ve yakında evleneceği konuşulan Dilan Çiçek Deniz'de Kiracı dizisinde yer alacak.

Serkay Tütüncü'nün partneri olacak Dilan Çiçek Deniz'de hazırlıklara başladı.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kiracı dizisinde yer alacak isimler de belli olmaya başladı. FOX’ta ekrana gelecek dizide Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Özlem Tokaslan, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Umut Kurt, Deniz Cengiz, İncinur Daşdemir gibi başarılı oyuncular da rol alacak.

SET BUGÜN BAŞLADI

Kiracı dizisinin bugün itibariyle sete çıktığı öğrenilirken kısa bir süre sonrada ekrana gelmesi bekleniyor.

t25-dilan-cicek-denizin-basro-416.jpg

Kiracı dizisinin en az dört bölümünün garantilenmesinin ardından dizi ekrana gelecek.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Kiracı dizisinin yayın günü ise henüz belirlenmedi. Şimdilik oyuncu seçimi tamamlandı ve kadro şekillendi. İlk çekimler başlarken önümüzdeki günlerde Kiracı dizisinden peş peşe tanıtım fragmanlarının da yayınlanması bekleniyor. 

İlgili Haberler