Final öncesi FOX TV'nin Yasak Elma dizisine bomba oyuncu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin Haziran ayında sezon finali yapması beklenirken diziye yeni bir oyuncu daha katıldı. Cansel Elçin, Yasak Elma dizisinde kaç bölüm oynayacak?

Final öncesi FOX TV'nin Yasak Elma dizisine bomba oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2022 13:35

FOX TV'nin en iddialı dizilerinden biri de Yasak Elma dizisi. Beş sezondur ekranda yer alan Yasak Elma dizisi büyük bir ilgiyle izleniyor.

5 yıl boyunca Pazartesi akşamlarının yıldızı olmayı başarabilen Yasak Elma dizisinin 6.sezon aldığı da öğrenildi.

Haziran ayında sezon finali yapacak olan Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu da dahil oldu. Söz konusu transfer Yasak Elma dizisinin hayranları tarafından da olumlu karşılandı.

ÇOK SAYIDA AYRILIK YAŞANMIŞTI

Şimdiye kadar Yasak Elma dizisinden çok sayıda ayrılık yaşanmış ve diziye çok sayıda isim de sonradan dahil olmuştu.

Ancak katılan her karakter seyirci tarafından çok sevilmiş bir karakterlerin diziyle uyum sağlaması sorunsuz bir şekilde gerçekleşmişti.

Akşam'da yer alan habere göre; Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisine yeni bir isim dahil oldu. Şebnem Dönmez'in Handan karakteri ile katıldığı Yasak Elma'ya Cansel Elçin de kadroya katıldı.

Son olarak Börü 2039'da rol alan Elçin, Şebnem Dönmez'in hayat verdiği Handan karakterinin partneri olacak.

CANSEL ELÇİN KAÇ BÖLÜM DİZİDE YER ALACAK?

Öte yandan başarılı oyuncu Cansel Elçin'in Yasak Elma dizisinde de kaç bölüm yer alacağı belli oldu. İki bölümlük anlaşma sağlayan Cansel Elçin'in diziden nasıl çıkış yapacağı ise merak konusu oldu.

İLGİ GÖRÜRSE DEVAM EDEBİLİR

canselelcin-22-750x375-c-750x375-c.jpg

Bazı dizi yorumcularına göre ise Cansel Elçin'in performansının çok beğenileceği düşünüldüğünde bu ilgiyi bir anda senaristler ve yapım şirketi sonlandırmak istemeyebilir. Dolayısıyla iki bölümlük anlaşma kanal yönetimi tarafından uzatılabilir.

Şimdiye dek Yasak Elma dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan çok sayıda isim olmuştu. Ancak Cansel Elçin konuk oyuncular arasındaki en başarılı isimlerden biri olarak gösteriliyor. 

İlgili Haberler