FOX TV'deki Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece'den üzen haber

5 sezondur ekranda yer alan Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece rahatsızlandı. Doktor çıkışı görüntülenen Eda Ece bazı önemli açıklamalarda bulundu

FOX TV'deki Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece'den üzen haber
Yayınlanma Tarihi : 17 Mayıs 2022 22:36

ULUSALPOST.COM/ 5 yıldır Pazartesi akşamları ekranda olan Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece rahatsızlandı.

Eda Ece'nin sevgilisi Buğrahan Tuncer'den ayrıldığı da öğrenildi. Basketbolcu Buğrahan Tuncer'den ayrılan Eda Ece'nin rahatsızlandığı öğrenildi.

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece, İstanbul'da ayak üstü gazetecilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

SES TELLERİNDEN RAHATSIZLIĞI VAR

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Tanınmamak için şapka ve güneş gözlüğüyle kendisini kamufle eden Ece, kendisine yöneltilen sorulara "Ses tellerimden rahatsızlandım. O yüzden doktora geldim. Bugün konuşamayacağım" diyerek hızlı adımlarla aracına bindi.

61b447e77f58a1713613b8ef.jpg

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Öte yandan özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtsız bırakan Eda Ece, gazetecilerin ısrarlı sorularına aldırış etmeden bulunduğu alandan uzaklaştı.

SEVGİLİSİNDEN DE AÇIKLAMA YOK

Ayrılık haberlerine ilişkin yakışıklı basketbolcu Buğrahan Tuncer'den de herhangi bir açıklama gelmemesi dikkat çekti. 

yasak-elmanin-yildizi-eda-eceden-surpriz-proje-1648276170-3135.jpg

EDA ECE HAKKINDA BAZI KISA BİLGİLER

20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Eda Ece, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunlarındandır. 2011 senesinde Show TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisiyle ünlenen Eda Ece büyük çıkışını FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisiyle yapmış ve bu dizi sayesinde sadece Türkiye'de değil yurt dışında da tanınırlık elde etmiştir.