Gökhan Alkan'dan hayranlarına müjde! Bir ilke imza atacak...

Ünlü oyuncu Gökhan Alkan'ın merakla beklenen yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu bu kez ne TV'de ne de beyazperdede yer alacak. Alkan, herkesi şaşırtacak bir projeyle seyirci karşısına çıkacak.

Gökhan Alkan'dan hayranlarına müjde! Bir ilke imza atacak...
Yayınlanma Tarihi : 02 Aralık 2023 18:04

Son olarak başrolünü Burcu Özberk ve Selin Şekerci ile paylaştığı Kanal D'nin 'Kraliçe' adlı dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Gökhan Alkan'ın yeni projesi belli oldu. Birçok başarılı dizinin ana kadrosunda yer alan oyuncunun yeni projesi herkesi şaşırtacak. Alkan, bu kez ne TV'de ne de beyazperdede yer alacak.

adsiz3.jpg

Gökhan Alkan'dan Merak Uyandıran Yeni Proje

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Gökhan Alkan oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de yer alacağı bir projeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, Doğan Holding’in imza atacağı “Yüzyılın Müzik Hali” adlı müzikalde sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Gaye Cankaya’nın, müzik direktörlüğünü ise Tuluğ Tırpan’ın yapacağı müzikal “Cumhuriyetimizin 100. Yılı”na ithaf edilecek ve 1923 yılından 2023 yılına kadar Türkiye’de kült olmuş şarkıların ile hikayelerini anlatacak.

adsiz2-001.jpg

“Yüzyılın Müzik Hali” gösterisi, Zorlu PSM’de sahnelenecek. Gökhan Alkan müzikalde Ziynet Sali, Özge Borak ve Tansel Öngel’le beraber sahne alacak. “Yüzyılın Müzik Hali” adlı müzikalin prömiyerinin ocak sonunda yapılması planlanıyor.

Etiketler :