Hakan Ural, Erdoğan'a destek çıktı kendini eleştirenleri hedef aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından külliye de sanatçılara verilen iftar yemeğine Hakan Ural'da katılmıştı. Kanal D ekranında da yorumlarıyla yer alan Hakan Ural olay çıkışıyla gündem oldu.

Hakan Ural, Erdoğan'a destek çıktı kendini eleştirenleri hedef aldı
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2022 17:39

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı külliyesinde sanatçılara özel bir iftar düzenlendi. İftara katılanlar arasında Diva lakaplı Bülent Ersoy, Hakan Ural, Hülya Avşar ve Orhan Gencebay gibi isimler de vardı.

İftar programından sonra bazı ünlü isimler sosyal medyada eleştiri almıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destekle bilinen Hakan Ural bu eleştirilere çok ağır sözlerle yanıt verdi.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre;  Hakan Ural fotoğraflar paylaşıp "Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu" dedi.

Hakan Ural bu paylaşımdan sonra Twitter'ın en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Hakan Ural kendisine yapılan eleştirilere "Hadi ben devletin yalakasıyım hamdolsun sen neyin yalakasısın? O saray dediğiniz yer senin Türkiye Cumhuriyeti'nin temsilidir" ifadelerini kullandı. 

ERDOĞAN'I SEVDİĞİNİ İLAN ETTİ

Hakan Ural olay olan çıkışının ardından son noktayı ise bomba bir şekilde koydu.

Hakan Ural konuşmasının devamında "Ben sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyorum. Nokta" yorumunda bulundu

MUHALİF KESİMLER TEPKİ YAĞDIRDI

Öte yandan Hakan Ural'a çok sayıda muhalif ismin yorumlarıyla tepki gösterdiği görüldü. İktidar cephesinden çok sayıda ünlü isim ise Hakan Ural'a desteklerini ilettiler.