Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay'ın boşanma davasında dudak uçuklatan rakam

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay kısa bir süre önce evliliklerini sonlandırdılar. Boşanma davasıyla ilgili 60 MİLYON TL'lik bir anlaşma yapıldığı öne sürülüyor.

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay'ın boşanma davasında dudak uçuklatan rakam
Yayınlanma Tarihi : 13 Nisan 2022 20:44

Magazin gündeminden düşmeyen boşanma haberinde ayrıntılar da gelmeye başladı. Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldılar. Boşanma kararı sonrası mahkemeye giden iki ünlü isim tek celsede boşandılar. 

Mahkeme çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Mahsun Kırmızıgül'ün üzgün olduğu gözlerden kaçmazken eski eşi Ece Binay'ın kendinden emin tavırları ise dikkat çekmişti.

Boşanmanın anlaşmalı olarak gerçekleştiği biliniyordu. Ancak anlaşmanın detayları pek bilinmiyordu. Akşam gazetesi tarafından yayınlanan bir haberde Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay'ın boşanmasıyla ilgili protokole yer verildi. İddialar doğruysa Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay'ın boşanması son yılların en büyük boşanma davalarından biri olarak görülüyor.

MAHSUN 30 MİLYON TL ÖDEYECEK İDDİASI

2. Sayfa adlı magazin programında yer alan habere göre; Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay milyon dolarlık bir boşanma protokolüne karşılıklı olarak imza attılar.

30 milyon lira Ece Binay'a verildi. Söz konusu 30 milyon liranın içerisinde; sağlık, nafaka ve eğitim giderleri yer almadı.