Mahsun Kırmızıgül'den boşanan Ece Binay boşanma sonrası ilk kez konuştu

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay beklenmedik bir şekilde boşanmıştı. Boşanma sonrası ortaya atılan çeşitli iddialara karşın Ece Binay ilk kez konuştu.

Mahsun Kırmızıgül'den boşanan  Ece Binay boşanma sonrası ilk kez konuştu
Yayınlanma Tarihi : 13 Nisan 2022 20:51

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay beklenmedik bir şekilde boşandılar. Söz konusu boşanmadan Mahsun Kırmızıgül'ün Ece Binay'a tam 30 milyon tl ödeme yapacağı öne sürülüyor. TV8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programında bu iddia ortaya atılmıştı.

İHANET İDDİALARI DA VARDI

Öte yandan boşanmayla ilgili ihanet iddiaları da ortalıkta dolaşıyordu. İddialar karşısında tarafların yapacağı açıklamalar büyük merak konusuydu. Mahsun Kırmızıgül cephesinden henüz bir açıklama gelmezken Ece Binay sessizliğini bozdu.

Akşam gazetesi tarafından aktarılan bir haberde Ece Binay tarafından yapılan  açıklamaya yer verildi. Ece Binay iddialara sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla yanıt verdi.

Instagram hesabından uzunca bir açıklama yayınlayan Ece Binay, Mahsun Kırmızıgül'den boşanma nedeniyle ilgili iddialar üzerine şunları şu açıklamayı yaptı. 


"İddia edilen; evliliğimizin iki yıldır zaten bitmiş olduğu, iki senedir birlikte yaşamadığımız, ayrı yaşadığımız, benim iki yıldır daimi olarak Amerika'da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika'da yaşamayı tercih ettiğim söylemleri kesinlikle doğru değildir.

Evliliğimizin başından beri ailece Amerika'ya gidip geldiğimiz çevremiz tarafından bilinmektedir.

Sadece son bir yıldır uzun süreli olarak Amerika'da oluşum; sahip olduğumuz Green Card'la ilgili olarak orada süre doldurma gerekliliğindendir.

Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimi de Amerika'da aldırmak ortak kararımızdır. Yine bu son bir yıl içerisinde kızımla birlikte Türkiye'den uzak kaldığımız süreler en fazla iki ya da üç ayı geçmemiştir ve bu bir yılı sürekli olarak Türkiye-Amerika arası gidiş gelişlerle ailece bir arada geçirmişizdir.

Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz normal şekilde devam etmiştir. Amerika'da bulunma konusuyla ilgili olarak hiçbir zaman bir fikir ayrılığımız olmamıştır."

Kaynak: AKŞAM