Mert Ramazan Demir'e Afra Saraçoğlu sorulunca! Verdiği cevap dikkat çekti

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yakın arkadaş olduklarını söylerken sevgili çıktı. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'ın ayrılık haberi ise hayranlarını şaşırttı. Mert Ramazan Demir ilk kez konuştu

Mert Ramazan Demir'e Afra Saraçoğlu sorulunca! Verdiği cevap dikkat çekti
Yayınlanma Tarihi : 15 Ağustos 2023 10:39

Çifte dair ayrılık iddiaları da kısa süre sonra gündeme geldi. İkilinin bir küsüp bir barıştığı konuşulurken Mert Ramazan Demir, önceki gece sabaha karşı saat 04.30 sıralarında Cihangir 21 adlı mekan çıkışı kendisini görüntülemek isteyen muhabirlerden kaçarken görüntülendi.

Muhabirlerin “Mert bey partneriniz Afra Hanım ile Bodrum’da görüntülenip denizde verdiğiniz pozlar çok konuşuldu. Sonra da aradan çok geçmeden ayrılık haberi çıktı. Bunun gerçeği nedir?" sorularına, "Lütfen bu gece böyle olsun, yazma sen de" diye cevap verdi.

"SORMA ABİ..."

t25-afra-saracoglu-ile-mert-r-336.jpg

Muhabirler ısrarlı bir şekilde “Mert bey Afra Hanım'la neden ayrıldınız? diye sorunca Demir, "Sorma, başka zaman konuşalım. İyi geceler abi başka zaman. Haydi iyi geceler zaman bu zaman değil sorma abi” diyerek erkek arkadaşları ile yolda selfie çekildi.

(Kaynak: SnobMagazin.com)