Müge Anlı İmaj değişikliğine gitti son halini sevenleriyle paylaştı

ATV ekranlarının güzel sunucusu Müge Anlı imaj değiştirdi. Müge Anlı'nın son imajını görenler çok şaşırdı..

Müge Anlı İmaj değişikliğine gitti son halini sevenleriyle paylaştı
Yayınlanma Tarihi : 02 Nisan 2022 19:04

Uzun yıllardır ATV ekranlarında Tatlı ve Sert programını sunan Müge Anlı beklenmedik bir şey yaptı. İmaj değiştirdi. Müge Anlı'nın değişimi sosyal medyada gündem oldu.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programındaki hallerine alışkın olduğumuz ünlü sunucu Müge Anlı farklı imajıyla kendisini çekerek sosyal medya hesabında paylaşım yaptı.

Birçok magazin ve fan sayfası tarafından da yayınlanan poz, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görerek gündem oldu.

 

tuh-11cv.jpg

19 Aralık 1973 yılında dünyaya gelen Müge Anlı, günümüz 2022 itibariyle 48 yaşındadır. Aslen İstanbul doğumlu olan Müge Anlı, ATV ekranlarının en önemli ekran yüzlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunlarından. Gazeteci,sunucu, televizyoncu, yapımcı olarak bilinen Müge Anlı'nın Lidya Müge Akdağ adında bir çocuğu bulunuyor.

Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine de Yüksek Lisans Yapan Müge Anlı, ATV ekranlarındaki programıyla dikkat çekiyor.

Bugüne kadar çok sayıda cinayeti ve kayıp olayını çözen Müge Anlı en çokta bu özelliğiyle biliniyor. Geçtiğimiz günlerde de Alman basınında genişçe yer bulan Müge Anlı , 18 Ağustos 2008 tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ilk kez ATV ekranlarında yer almıştı. O günden bugüne yüzlerce bölümdür ekranda olan Müge Anlı son dönemde sosyal medyayı da aktif  bir şekilde kullanmayı ihmal etmiyor.

KAYNAK:  TV100 - ULUSAL POST