Seda Sayan'dan Melek Mosso'ya uyarı! İnşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmaz

Konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Isparta'da sahneye çıkacak olan Ünlü şarkıcı Seda Sayan, eleştiriler sonrası açıklamalarda bulundu. tv8'e açıklamalarda bulunan Seda Sayan dikkat çeken bir çıkış yaptı

Seda Sayan'dan Melek Mosso'ya uyarı!  İnşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmaz
Yayınlanma Tarihi : 29 Mayıs 2022 23:53

Konser iptalleri Türkiye gündeminden düşmüyor! Özellikle HDP'ye yakınlığıyla bilinen Aynur Doğan'ın konserinin iptal edilmesi ve CHP'li İBB'nin Aynur Doğan'a sahip çıkması büyük tepki çekerken dikkat çeken bir gelişme de Melek Mosso konseriyle ilgili olmuştu. Isparta'da Melek Mosso konseri iptal edilmiş yerine ise Seda Sayan seçilmişti. Bu kararın ardından Seda Sayan'a yoğun eleştiriler vardı. Seda Sayan eleştirilere karşın suskunluğunu sert sözlerle bozdu.

tv8 ekranlarındaki İkinci Sayfa programına konuşan Seda Sayan'ın açıklamaları şu şekilde oldu.

"Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. Menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda Melek'in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi'nin tepki gösterdiğini öğrendim. Melek adına merak edip o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmamasını dilerim."