Vatandaşlardan büyük tepki alan Seda Sayan Kendini savundu

Kısa bir süre sonra tekrar evlenecek olan Seda Sayan, Mücevher açıklamasıyla tepki çekmişti. TV8 televizyonuna ses kaydı gönderen Seda Sayan kendini savundu

Vatandaşlardan büyük tepki alan Seda Sayan Kendini savundu
Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2022 15:22

Vatandaşların büyük bir bölümü asgari ücretle geçinmek zorunda kalırken milyonlarca kişi ise iş arıyor. Her geçen gün hayat pahalılığı artarken ünlü isimler bile hayat pahalılığını eleştiriyor.

Hatta dün Nedim Şener yaptığı bir açıklamada domates fiyatlarının yüksek olmasına sitem etmiş, pazardan domates almadığını belirtmişti.

Böyle bir ortamda vatandaşlar faturalarını ödemekte güçlük çekerken Seda Sayan yaptığı açıklamayla gündemi alt üst etmişti.

Oda TV'de yer alan habere göre; Seda Sayan,  "Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması ve alım gücü artık kolaylaştı. Takıya düşkünlüğüm başka bir şey. Çağlar evlilik teklifi yüzüğü olarak tam tur bir yüzük aldı. Onun dışında takılarımı kendim alıyorum. Ben senelerin Seda'sıyım. Bende olmayacak da böyle görkemli yüzükler kimde olacak?" ifadelerini kullanmıştı.

SÖZLERİNE TEPKİ YAĞMIŞTI

Seda Sayan'ın bu açıklamalarına sosyal medyadan çok sayıda vatandaş tepki göstermiş ve o sözler gazetelere bile manşet olmuştu.

Yaşanan bu durum üzerine kırgın olduğunu belirten Seda Sayan, sözlerinin yanlış anlaşıldığını öne sürdü.

TV8 kanalına bir ses kaydı gönderen Seda Sayan kendisini savunduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi.

, "Sözlerimin çarpıtılması nedeniyle dün eğlenmek için gittiğimiz mekandan çıkarken basın mensuplarının röportaj yapma isteğine, o kadar kırıldım ki cevap vermedim. 'Bundan sonra sizinle konuşmayacağım. Söylediklerimi çarpıtıyorsunuz' dedim. Gerçekten çok sinirliyim bu konuda"


"Altı yıl bir mücevher markasının reklam yüzüydüm. 'Kadınların mücevhere alım gücü kolaylaştı' derken on karatlık taştan bahsetmiyordum. Minicik bir tektaş da var, 20 karatlık, 50 karatlık tektaş da var. Bilmiyor musunuz bunun böyle olduğunu da konuları nerelere getiriyorsunuz. Benim ağzımdan çıkanı kulağım duymuyor mu?


"Markanın reklamlarını da çektiğim için kampanyalar olduğunu, taksitle alınabileceğini söyledim. Anneler Günü, Sevgililer Günü, bayram, yılbaşı kampanyaları var. Bundan sonra hiçbir mikrofona konuşmayacağım. Bu açıklamayı da ilk kez size yapıyorum. Bir daha benden tek laf alabiliyorlar mı? Bitti!"