Yalı Çapkını dizisinde gerçek ortaya çıktı! Gülseren Budayıcıoğlu'na giden isim belli oldu

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde kimin hayatının anlatıldığı merak ediliyordu. Gülseren Budayıcıoğlu'na gidip tedavi olmak isteyen isim ortaya çıktı. Gerçek herkesi şaşkına çevirdi.

Yalı Çapkını dizisinde gerçek ortaya çıktı! Gülseren Budayıcıoğlu'na giden isim belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 14 Aralık 2022 15:10

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla dikkat çekerken diziyle ilgili bir gerçek herkesi çok şaşırttı.

Mynet.com'un derlediği haberde; Yalı Çapkını dizisiyle ilgili herkesi şaşkına çeviren detaylar paylaşıldı. İşte Yalı Çapkını dizisiyle ilgili gerçekler.

Yalı Çapkını'nda imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu, dizi hakkında yaptığı bir açıklamayla "Yalı Çapkını gerçek hikaye mi?" sorusuna yanıt verdi. Buğdaycıoğlu, diziyle ilgili şunları söyledi:

"Tabii ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna'yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme'nin, Suna'nın kaderi başka"

YALI ÇAPKINI KİMİN HİKAYESİ?


Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde Gülseren Buğdaycıoğlu'na giden isim, izleyiciler tarafından merak edildi.

Bilal Özcan ise sunuculuğunu üstlendiği magazin programında Gülseren Buğdaycıoğlu'na başvuran ismi açıkladı.

Yalı Çapkını dizisi hakkında konuşan Özcan, şunları söyledi: "Gülseren Buğdaycıoğlu'na gidip derdini anlatan, Gülseren Buğdaycıoğlu'nun da bu hikayeyi ortaya çıkarmasına sebep olan, ilk kıvılcımı yakan kim? Benim düşüncelerim Ferit yönündeydi. Çok git gel yaşıyordu. Ekipte çalışan bir kaynaktan kim olduğunu öğrendim.

Gülseren Buğdaycıoğlu'na giden Ferit'miş. O başvurup, tedavi olmuş. Son bölüme kadar Ferit'in davranışlarını şımarıklık gibi yorumluyorduk. Ancak son bölümde Ferit çıldırdı.

Biz Yalı Çapkını'nda Ferit'in hikayesini izliyoruz. Bunun üzerine bir sosyal medya kullanıcısı, "Gülseren Buğdaycıoğlu'nun dizilerinde hep kadınların hikayesini izledik. Bir erkeğin hikayesini izliyoruz... Çok şaşırtıcı ve değişik" yorumunda bulundu.

640xauto.jpg