Yaprak Dökümü dizisinin yıldızından set itirafı; "Sette tuvalet temizledim!"

2010 yılında final yapan Kanal D'nin Yaprak Dökümü dizisinin Hayriye Hanım'ı Güven Hokna, katıldığı programda diziye ilişkin şaşkına çeviren bir itirafta bulundu

Yaprak Dökümü dizisinin yıldızından set itirafı; "Sette tuvalet temizledim!"
Yayınlanma Tarihi : 29 Mart 2024 19:41

Yaprak Dökümü dizisi Türkiye gündeminden düşmüyor. 14 yıl önce final yapmasına rağmen dizinin tekrar bölümleri en çok izlenenler arasında yer alıyor.

tv100.com'un derlediği habere göre; Yayınlandığı dönemin reyting rekortmeni kıran dizisi Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı Hayriye Hanım karakteriyle tanınan oyuncu Güven Hokna, Aramızda Kalmasın programına konuk oldu. Oyuncu, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Hokna, çektiği bir dizi setinde tuvalet temizlediğini açıkladı.

"FIRÇALARLA, BEZLERLE PIRIL PIRIL TEMİZLEDİM"

Oyuncu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Gittiğim zaman setin tuvaletini kirli buluyorduk. Birkaç kere görevli arkadaşlarıma da söylemiştim. Tuvalet ayrı bir şey korunması gerekir. Set kalabalık yüzlerce kişi kullanıyor. Ama söylemlerine karşılık bulamadım. Bende temiz titiz bir kadınım. Bir gün doldurdum kovamı deterjanla tuvalete girdim. Çünkü bu benim görevim hem benim için hem arkadaşlarım için herkesin sağlığı için çünkü orası tuvalet. Taktım eldivenimi hani kadınların vardır ya anaç tarafı. Ben fırçalarla bezlerle tuvaleti pırıl pırıl temizledim. Üzülerek temizledim. Yoksa yine yaparım. Bu bayağı bir olay oldu. "

Etiketler :