Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in ablası ilk kez ortaya çıktı ondan daha güzel

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in ablası ilk kez ortaya çıktı. Görenler Pınar Deniz ve ablası Huri Deniz'i ikiz sanıyor. Huri Deniz'in Pınar Deniz'den daha güzel olduğunu düşünenlerde var

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in ablası ilk kez ortaya çıktı ondan daha güzel
Yayınlanma Tarihi : 25 Nisan 2022 14:43

Henüz 28 yaşında olmasına rağmen büyük bir şöhrete kavuşan Pınar Deniz son dönemin en çok merak edilen oyuncularından biri. Pınar Deniz bu kez ablası Huri Deniz nedeniyle sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Pınar Deniz hayranlarını da şaşırtan gelişme basının da manşetlerine taşındı.

OYNADIĞI DİZİLERLE ADIM ADIM ZİRVEYE KOŞUYOR

Oynadığı aşk101 dizisiyle büyük ilgi gören Pınar Deniz bu dizide büyük bir seyirci kitlesi ve tanınırlık elde etti. Sonrasında ise Sema Ergenekon tarafından yazılan Yargı dizisinin kadrosuna geçiş yapan Pınar Deniz fırtınalar estiriyor. Özellikle aşk101 dizisiyle ünü ülke sınırlarını aşan Pınar Deniz'in geleceğinin çok parlak olduğuna dikkat çekiliyor. 

Yargı dizisindeki canlandırdığı Ceylin karakteriyle büyük ilgi gören Pınar Deniz oyunculuk performansı kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Pınar Deniz son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden biri. Pınar Deniz'in paylaşımları dikkat çekerken ablasıyla paylaştığı bir fotoğraf sosyal medyayı alt üst etmeyi başardı.

Sabah'da da yer alan bir haberde; Pınar Deniz'in ablası Huri deniz hakkında bilgilere yer verildi. 

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Pınar Deniz'in son olarak ikizi kadar benzeyen ablası Huri Deniz ilgi odağı oldu.

img20211217071749.jpg

Yargı dizisinde Ceylin karakteri ile izleyicileri ekrana kilitleyen Pınar Deniz'in kız kardeşi Huri Deniz!i görenler ''Siz ikiz misiniz?'', ''Hakikaten çok benziyorlar'' ve ''Güzellik aileden demek ki'' gibi yorumlarında bulundu.

HURİ HAYRANLARI ARTIŞTA

Öte yandan Huri Deniz'in hayranlarının sayısı da giderek artıyor. Huri Deniz tarafından sosyal medyada yapılan paylaşımlar büyük ilgi görüyor. Magazin gündemi de Huri Deniz'i yakından takip ediyor.

YENİ BİR DİZİ DE GÖRÜRSEK HİÇ ŞAŞIRMAYALIM

Hatta Huri Deniz'in gelecek sezonda yeni bir dizi projesinde olabileceğini öne sürenlerin sayısı da epey fazla.

Genç kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek yaptığı açıklamada ''Huri Deniz'de de güzel bir ekran yüzü olacak performans var. Kuşkusuz kardeşi Pınar Deniz kadar da başarılı olabilir. Oyunculuk gibi bazı yetenekler genetik olabiliyor. Kardeşinde olan onda da neden olmasın. Gelecek sezonda Huri Deniz'i de herhangi bir dizi projesinde görürsek hiç şaşırmayalım'' ifadelerine yer verdi.

Huri Deniz tarafından paylaşılan ve sosyal medyayı sallayan poz

640xauto.jpg