Yasak Elma dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade'den evlilik açıklaması

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi ile ünlenen Nesrin Cavadzade sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisine geçmişti. Nesrin Cavadzade evlilik açıklamasıyla olay oldu.

Yasak Elma dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade'den evlilik açıklaması
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 22:38

Aslen Azerbaycanlı olan Nesrin Cavadzade, Türkiye'de gündemden düşmüyor. Oynadığı dizi projeleriyle adından sıkça söz ettiren Nesrin Cavadzade en çokta Yasak Elma dizisiyle ünlenmişti.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisindeki hikayesi sona eren Nesrin Cavadzade sonrasında SHOW TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisine transfer olmuştu. Pazartesi akşamları yayınlanan Üç Kuruş dizisinde Nesrin Cavadzade ''Bahar'' karakterini canlandırıyor.

EVLİLİK AÇIKLAMALARINA SORULARINA GÖSTERDİ

39 yaşındaki Nesrin Cavadzade'ye sık sık ne zaman evleneceği soruluyor. Bu durum Nesrin Cavadzade'yi çileden çıkardı.

Gecce.com'da yer alan habere göre; Nesrin Cavadzade evlilik sorularına ateş püskürdü.

Bebek'te gazetecilerin objektiflerine takılan Nesrin Cavadzade, özel hayatıyla ilgili sorulara içtenlikle yanıt verdi. Konu birlikte olduğu Gökhan Alkan ile ne zaman evleneceği sorusuna gelince Nesrin Cavadzade bomba bir kapak yaptı.

gokhan-nesrin-750x375-c-750x375-c.jpg

Nişanlısı Gökhan Alkan ile nikah masasına ne zaman oturmayı planladığı sorusuna ise oyuncu, "Annem bu kadar sormuyor ne zaman evleneceğimi, annemden daha çok soruyorsunuz. Kısmet bu işler, bakalım. Kafamızda herhangi bir tarih yok, olsa söylerim" yanıtını vererek sitem etti.

Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk alanında başarılı isimlerden biri olan yakışıklı oyuncu ''Kalp Atışı, Kalp Yarası, Seviyor Sevmiyor, Kocamın Ailesi'' gibi yapımlarda rol almıştır. Tiyatro alanında da başarılı isimlerden biri olan Gökhan Alkan uzun bir süredir Nesrin Cavadzade ile birliktedir.