Yeni Akit gazetesi bu kez Gülşen'i hedef aldı! Çok ağır başlık!

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi tepki çeken haberlere imza atmaya devam ediyor. Yeni Akit gazetesi, şarkıcı Gülşen’i “ahlaksız” diyerek hedef aldı, haberde kullandığı fotoğrafı ise blurladı.

Yeni Akit gazetesi bu kez Gülşen'i hedef aldı! Çok ağır başlık!
Yayınlanma Tarihi : 05 Haziran 2022 15:44

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi dikkat çeken haberlere imza atmaya devam ediyor. Çok sayıda dizi için rezil dizi başlığı atan gazete bu kez hedefine şarkıcı Gülşen'i aldı

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre;  Yeni Akit gazetesi, şarkıcı Gülşen ile ilgili yaptığı haberde, "Söylediği şarkılarla değil, ahlaksızlıklarıyla gündeme gelen Gülşen, yine büyük bir skandala imza attı. Giydiği pespaye kostümlerle yoğun eleştiri alan Gülşen, bu kez sahneye resmen üstsüz çıktı" ifadelerini kullandı. 

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Öte yandan Yeni akit gazetesinin söz konusu haberinin ardından sosyal medya yıkıldı. Bazı isimler Gülşen'e destek verirken bazı isimler ise Yeni Akit'e desteklediler.

GÜLŞEN DAVA AÇABİLİR

Gülşen'in söz konusu paylaşıma nasıl bir tepki vereceği bilinmiyor. Ancak bazı hukukçular söz konusu ifadelerin hakaret içermesi nedeniyle Gülşen'in dava açabileceğini öne sürdüler.

Yeni Akit gazetesinin tepkilere rağmen haber görselini değiştirmemesi aynen olduğu gibi kullanması da dikkat çekti.

Sayfalarımıza o görseli yayın ilkelerimiz gereği eklemiyoruz.