Sosyal Medyada Asparagas patlaması

Merhaba degerli Ulusalpost okuyucuları ve kıymetli takipcilerim bu yazımda sizlere sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların akıbetinden bahsedeceğim.
 
 
Özellikle Facebook ve İnstagramda paylaşılan ve politik süreci etkileyen siyasi ve magazinsel fotoğrafların çoğu  gerçek değildir. Bir çok provakatör ve insanlar arasındaki fitneyi oluşturmak icin montaj ve kasten yapılmaktadır. Örnegin partilerimizin değer yargılarıyla oynanması ve parti liderlerinin kötü montajlarla algı yönetimine sokulması bunların başlıca sebepleridir. Siz değerli Türk halkı ve bilinçli insanlar olarak sosyal medya 'da gördüğünüz her resim ve paylaşıma inanarak herkesin tuzağına düşmeyiniz.
 
Gözünüz ile görmediğiniz ve 3 kişinin şahit olmadığı her konuya iftira atmış olarak büyük bir suç ve günah işlenmektedir. Bir medya kuruluşu olarak şunu belirtmeden gecemeyecegim... Türk medya kuruluşları tamamen yanlış haber yapmakla beraber usulsüz asılsız bilgi paylaşmaktadır. Gazetecilik ve basın ilkelerine aykırı hareket eden bu medya kuruluşlarını şiddetle kınıyorum ve her yazımda olduğu gibi tekrar tekrar eleştiriyorum. 
 
Doğru habercilik anlayışlarını en pozitif şekilde tutarak işlerinizi temiz yapmanızı istiyor, tüm takipcilerim ve degerli Ulusalpost okuyucularıma hayırlı haftalar temenni ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle 
 
BHS GROUP KURUCU BAŞKANI
ATAKAN TAŞUR

Önceki ve Sonraki Yazılar