Beşiktaş'ta Hedef 'Türkiye Kupası': Dört Elle Sarılacağız'

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Yücel, sezonun kalan bölümünde siyah-beyazlı futbol takımına daha fazla odaklanacaklarını belirterek, tek hedeflerinin Türkiye Kupası'nı kazanmak olduğunu belirtti.

Beşiktaş'ta Hedef 'Türkiye Kupası': Dört Elle Sarılacağız'
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2024 21:52

Beşiktaş Kulübü'nün ikinci başkanı Hüseyin Yücel, asbaşkan Mete Vardar ve yönetim kurulu üyesi Burak Aslan, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

İstanbulspor ile oynanan hazırlık maçının devre arasında gerçekleşen buluşmada, yöneticiler basın mensuplarının Ramazan Bayramı'nı kutladı ve siyah-beyazlı ekip hakkında soruları yanıtladı.

'Hedefimiz Türkiye Kupası'

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde ağırlıklarını koyacaklarını belirten Yücel, "Desteğimizi vereceğiz. Türkiye Kupası hedefimiz var. Dört elle sarılacağız. Başka çaremiz yok. Onu gönder, bunu getir... 1-2 haftalık sürede çok pozitif de negatif de yazmaz. Mevcut takıma sarılmak lazım. Oyunculara odaklanmak gerek." ifadelerini kullandı.

Başkan Hasan Arat ile Hüseyin Yücel'in futbol takımıyla gerçekleştirdiği toplantıda gereken mesajları verdiğini vurgulayan Mete Vardar ise, "Hepimizin arzusu Beşiktaş'ın sportif anlamda başarılı olması. 13 Nisan'da Yılport Samsunspor ile maçımız var. İnşallah daha iyi oynayan bir takım göreceğiz. Başkanımız ve ikinci başkanımızın mesajlarını aldıklarını düşünüyoruz. Bundan sonra işimiz daha ağır. Türkiye Kupası bu sezon olmazsa olmaz. Almak için tüm mücadelemizi vereceğiz. Teknik heyet ve futbolcular da bunun farkında." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :