Ekrem İmamoğlu savcılık soruşturması sonrası ilk kez konuştu

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda çekildiği iddia edilen para sayma görüntüleri ile İlgili İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan çok sert açıklama geldi

Ekrem İmamoğlu savcılık soruşturması sonrası ilk kez konuştu
Yayınlanma Tarihi : 13 Mart 2024 00:09

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekildiği öne sürülen ve sosyal medyada paylaşılan para sayma görüntülerine ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu meydan okudu!

İşte Ekrem imamoğlu'nun söz konusu görüntülerle ilgili o açıklaması

"Seçime 20 gün kala İstanbul CHP İl Başkanlığı'nın satın alma sürecindeki bir hukuk ofisinde yapılan bir işlemin, ki orada benim çok değer verdiğim siyasi yol arkadaşlarım var o görüntüde... O görüntü üzerinden siyasi yaygara çıkarmaya çalışanların kötülükçü akılları var. Bu yaygara ile servis edilmesi... Bunu tabi birkaç meczubun 'buradan Ekrem'e ne sıçratır nasıl bir leke, iz bırakırız' anlayışıyla koca koca kanallarda bir yerinden 'Ekrem'e çamur sıçratma' çabası içinde oldular. Bunlar alıştığımız şeyler... Bunlar kul hakkı yemekten imtina etmeyen, kumpasla seçim kazanmaya çalışanlar. Allah memleketimizi de, beni de bu insanlardan korusun. Zannediyorlar ki; Ekrem yılacak. Yılmaz. O, bir avuç insanı süründüre süründüre yıldıracak, göreceksiniz..."

Etiketler :