Ahsen Eroğlu'dan büyük başarı! IMDb'de zirveye yerleşti, dünya basınının dikkatini çekti...

Ünlü oyuncu Ahsen Eroğlu, dünya çapında 11 milyon kişinin arasında ilk 1000'de yer alarak kariyerinde bir rekora imza attı. Öte yandan IMDb Türk oyuncular sırasında zirveye oturan oyuncu Eroğlu, dünya basınının yakın markajına girdi.

Ahsen Eroğlu'dan büyük başarı! IMDb'de zirveye yerleşti, dünya basınının dikkatini çekti...
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2023 01:24

Ünlü Fransız yapımı 'Dix pour cent'den uyarlanan 'Menajerimi Ara' adlı dizide oynadığı 'Dicle Ertem' karakteriyle ünlenen Ahsen Eroğlu kariyerinde büyük bir başarıya imza attı. Son olarak Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanan 'Do Not Disturb' adlı filminde rol alan güzel oyuncu adını dünyaya duyurdu. IMDb'de zirveye oturan oyuncu dünya basının da yakın markajına girdi.

adsizassacs.jpg

Ahsen Eroğlu'dan Büyük Başarı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ahsen Eroğlu kariyerindeki başarılarına her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Eroğlu, geçtiğimiz hafta IMDb‘de dünya çapında birçok ismi geride bırakarak 560. sıraya yerleşti. Etkili oyunculuğuyla beğeni toplayan genç yıldız, dünya çapında oyuncuların ve ünlülerin popülaritesine göre sıralandığı IMDb Starmetre‘nin Türk oyuncular listesinde birinci sırada yer alarak büyük bir başarı elde etti.

Son olarak Cem Yılmaz’ın “Do Not Disturb” filminde ana karakterlerden “Suhal”e hayat veren başarılı oyuncu, Netflix’in en çok izlenen Türk yapımlarından biri olan “Merve Kült” filmindeki karakteriyle de uzun süre gündemde yer almıştı.

Etiketler :