'Aile'nin Leyla'sı Canan Ergüder'den yeni dizi! Adresi belli oldu

Show TV'nin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı buluşturduğu dizisi 'Aile'nin Leyla'sı Canan Ergüder'den yeni dizi geliyor. Başarılı oyuncu bu kez dijitalde izleyiciyle buluşacak.

'Aile'nin Leyla'sı Canan Ergüder'den yeni dizi! Adresi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2023 22:32

'Menajerimi Ara' adlı dizinin çekimleri sırasında kanser teşhisi konulan ünlü oyuncu Canan Ergüder, bir süre setlere ara vermişti. Sağlığına tekrar kavuştuktan sonra 'Oğlum' dizisiyle ekranlara dönen oyuncu Ergüder, şimdilerde başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı 'Aile' dizisinde rol alıyor. Show TV'nin Salı akşamlarına damga vuran dizisinde 'Leyla' karakterini canlandıran Ergüder'den yeni dizi geliyor.

ekran-goruntusu-2023-12-04-213707.png

Canan Ergüder'den Yeni Dizi: 'İstanbul Ansiklopedisi'

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Başarılı oyuncu Canan Ergüder, geçen günlerde bir de dijital diziyle el sıkıştı. Tims&B imzalı dizinin adı ''İstanbul Ansiklopedisi''.

Netflix için çekilecek 8 bölümlük diziyi son olarak dünya prömiyerini 80. Venedik Film Festivali’de yapan ve Zürih Film Festivali’nin ana yarışma bölümünden En İyi Film ödülünü kazanan “Tereddüt Çizgisi” filmine de imza atan Selman Nacar yönetiyor. Nacar, aynı zamanda senaryoyu da yazıyor. Canan Ergüder “İstanbul Ansiklopedisi”nde Nesrin adlı bir doktoru canlandıracak. Dizinin çekimleri ocak ayında başlayacak.

Etiketler :