'Atatürk' filmiyle gündemden düşmeyen Aras Bulut İynemli'den yeni dizi: Deha

Bir süredir 'Atatürk' filmiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hazırlıkları devam eden 'Deha' adlı dizinin yönetmeni belli oldu.

'Atatürk' filmiyle gündemden düşmeyen Aras Bulut İynemli'den yeni dizi: Deha
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2023 23:07

Son olarak 'Çarpışma' adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, bir süredir 'Atatürk' filmiyle gündemden düşmüyor. Uzun bir aranın ardından TV dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu İynemli'nin yeni projesi şekillenmeye başladı. 'Deha' adlı dizinin başrolünde yer alacak olan İynemli'nin birlikte sete çıkacağı yönetmen de belli oldu. 

adsiz2-001.jpg

Aras Bulut İynemli'li 'Deha' Dizinin Yönetmeni Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  Ay Yapım Aras Bulut İynemli için “Deha” adlı bir proje hazırlıyor. Damla Serim’in yazdığı dizinin yönetmeni için de özel bir isimle görüşülüyor.

Daha önce “Hakan Muhafız”, “Aşk 101”, “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne”, “Yakamoz S-245” gibi ilgiyle izlenen dijital projelere imza atan son olarak uluslararası “Karantina” dizisini çeken Umut Aral, “Deha” dizisi için Ay Yapım’la görüşüyor. Merak uyandıran dizi Show TV’de yayınlanacak.

Etiketler :